NewsyGabriela Muskała skłoniła Zbigniewa Zamachowskiego do śmiałych działań. Wszystko przez Monikę Richardson! Tabloid ujawnił kulisy związku aktorów

Gabriela Muskała skłoniła Zbigniewa Zamachowskiego do śmiałych działań. Wszystko przez Monikę Richardson! Tabloid ujawnił kulisy związku aktorów

Zbigniew Zamachowski, Monika Richardson, Gabriela Muskała
Zbigniew Zamachowski, Monika Richardson, Gabriela Muskała

18.09.2022 10:40, aktual.: 18.09.2022 16:19

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zbigniew Zamachowski ukończył studia na Wydziale Aktorskim PWSFTiT w Łodzi. Na koncie ma wiele ról w filmach, serialach i na deskach teatru. Dla wielu osób jest jednym z najlepszych polskich aktorów. Do klasyki kinematografii przeszły produkcje z jego udziałem, takie jak: Zawrócony, Ucieczka z kina "Wolność", Dekalog X, Pułkownik Kwiatkowski, Wielka majówka, Demony wojny wg Goi, Pokłosie, Ogniem i mieczem. 

61-latek trzykrotnie stawał na ślubnym kobiercu. Jego wybrankami były kolejno: Anna Komornicka, Aleksandra Justa i Monika Richardson. Z tą ostatnią pobrał się w 2014 roku. Choć media wieszczyły parze świetlaną przyszłość, to niestety w maju ubiegłego roku partnerzy poinformowali o rozstaniu. Partner dziennikarki przekonywał później, że powodem zakończenia związku była nadmierna opiekuńczość z jej strony.

Kłopot pojawia się wtedy, gdy ktoś za bardzo chce się tobą opiekować. Monika jest osobą nadopiekuńczą w tym sensie, że tak strasznie chce pomóc, że aż przeszkadza. Walczymy ze sobą o zakres tej opieki, bo czasem sam chciałbym zapiąć sobie kurtkę – tłumaczył Plejadzie.

Aktor długo nie czekał na wejście w nową relację. Wkrótce po rozstaniu zaczął się spotykać z koleżanką po fachu, Gabrielą Muskałą. Przed kilkoma miesiącami media spekulowały, że para już się zaręczyła, jednak główni zainteresowani tego nie potwierdzili. Teraz z kolei tygodnik Na Żywo przekazał jeszcze bardziej sensacyjne informacje na temat zakochanych.

Tabloid przekazał nowe wieści ws. Zbigniewa Zamachowskiego

Jak się okazuje, Zbigniew coraz bardziej chce poukładać sobie życie z Gabrielą, jednak na przeszkodzie stoi to, że formalnie wciąż jest mężem Moniki.

Dotychczas było tak, że rozwody inicjowane były przez kobiety. Monika jakiś czas temu wyznała, że rozwód nie jest jej do niczego potrzebny i kompletnie ją to nie zajmuje. Ale teraz wszystko wskazuje na to, że to Zbyszek złoży pozew, by móc układać sobie życie z Gabrysią – przekazał informator "Na Żywo".

Podobno aktualny status Zamachowskiego szczególnie uwiera jego obecną partnerką.

Gabrysię uwiera trochę fakt, że Zbyszek formalnie jest mężem innej kobiety. On to widzi i rozumie, dlatego jest gotowy to zmienić – dodało to samo źródło.

Sama Monika może nie być specjalnie zadowolona z planów ex-partnera, ponieważ jeszcze niedawno deklarowała, że nie śpieszy się jej do rozwodu.

Na razie nie mam potrzeby składania pozwu, bo rozwód nie jest mi zupełnie do niczego potrzebny. Nie planuję kolejnego ślubu – powiedziała jednej z gazet.

Czekacie na ślub Zbigniewa Zamachowskiego i Gabrieli Muskały?

  • Monika Richardson ma siwe włosy
  • Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała
  • Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała
  • Gabriela Muskała premiera spektaklu Victoria. True Woman Show
  • #DajŻyćKulturze - Zbigniew Zamachowski, Gabriela Muskała
  • Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała
  • Monika Richardson
  • Zbigniew Zamachowski premiera spektaklu Victoria. True Woman Show
[1/8] Monika Richardson ma siwe włosy
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także