NewsyMonika Richardson i Zbigniew Zamachowski przyłapani z nowymi partnerami. Ich wspólne zdjęcia rozgrzewają tabloidy

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski przyłapani z nowymi partnerami. Ich wspólne zdjęcia rozgrzewają tabloidy

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski
Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski
Zuza Maciejewska
31.05.2021 12:20, aktualizacja: 31.05.2021 16:41

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski pobrali się w 2014 roku. Co jakiś czas pojawiali się na branżowych imprezach, w których trakcie zachwycali obecnych fotoreporterów. Można było odnieść wrażenie, że tworzyli bardzo zgrany duet. Rozpadł się on na początku tego roku, o czym poinformowała kolorowa prasa.

Sami zainteresowani potwierdzili te doniesienia tuż przed Wielkanocą. Dziennikarka udzieliła wywiadu Faktowi, w którym powiedziała, że to aktor podjął decyzję o rozstaniu:

Jeśli ktoś zdecydował, że musi odejść, nie mam prawa nic w tej sprawie zrobić. Mam nadzieję, że przyjdzie taki moment, gdy usiądziemy ze Zbyszkiem, emocje już opadną i będę miała okazję wysłuchać jego żalu. Bo to była jego decyzja.

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski znaleźli nowych partnerów?

Chociaż Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski jeszcze się nie rozwiedli, podobno już układają sobie przyszłość u boku nowych partnerów. Dziennikarka spotyka się z Konradem Wojterkowskim, który o wszystkim poinformował w social mediach. Opublikował ich wspólne zdjęcie, w poście podkreślił, że "na budowanie szczęścia nigdy nie jest za późno":

Pozdrawiamy wszystkich, którzy są sami, bo jak nasz przykład pokazuje, w wieku prawie 50 lat też można spotkać drugą osobę, która myśli podobnie, tak samo patrzy na świat i chętnie dzieli się szczęściem z drugim człowiekiem.

Para już pokazała się publicznie. W miniony weekend zakochani wybrali się na targ śniadaniowy w Warszawie i razem cieszyli się z wiosennego poranka. Zdjęcia paparazzi pojawiły się na łamach wspomnianego tabloidu. Chociaż Monika Richardson w rozmowie z Super Expressem ich nie skomentowała, powiedziała, że jest bardzo szczęśliwa:

To bardzo świeże uczucie. Nic jeszcze nie umiem powiedzieć. Dopiero się poznajemy... Tak, serce zabiło mocniej. Ale nie chce mówić więcej.

Twoje imperium podaje, że Zbigniew również znalazł nową towarzyszkę. Mimo iż jeszcze niedawno plotkowano o jego bliskiej relacji z Gabrielą Muskałą, tym razem przyłapano aktora na spacerze z tajemniczą, młodszą od niego kobietą. Tygodnik jest przekonany, że para nie szczędziła sobie romantycznych gestów:

Uśmiechali się do siebie i rozmawiali intensywnie przy tym gestykulując. Aktor parokrotnie położył rękę na plecach swej rozmówczyni, zaś jej dłoń w pewnym momencie wylądowała na jej ramieniu - czytamy w tygodniku.

Na ten moment nie wiadomo, czy było to niezobowiązujące spotkanie, czy paparazzi udokumentowali relację, o której wkrótce usłyszy show-biznes.

Monika Richardson i Konrad Wojterkowski są parą
Monika Richardson i Konrad Wojterkowski są parą
Monika i Zbigniew Zamachowscy pod studiem TVP, fot. Paparazzi
Monika i Zbigniew Zamachowscy pod studiem TVP, fot. Paparazzi
Zbigniew Zamachowski przyłapany na spacerze
Zbigniew Zamachowski przyłapany na spacerze
Zbigniew Zamachowski przyłapany na spacerze
Zbigniew Zamachowski przyłapany na spacerze
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także