Szukaj

Monika Richardson spotkała się z Kasią Dowbor. Po rozstaniu ze Zbyszkiem usłyszała od niej bardzo cenną radę

Monika Richardson i Katarzyna Dowbor

Monika Richardson i Katarzyna Dowbor

Monika Richardson przeprowadziła wywiad z Katarzyną Dowbor i usłyszała od niej bardzo cenną radę. Kolorowa prasa podaje szczegóły.

Monika Richardson na początku roku zakończyła relację ze swoim mężem, Zbigniewem Zamachowskim. Dziennikarka przez pewien czas nie komentowała tych rewelacji. Przed Wielkanocą udzieliła wywiadu Faktowi, w którym poinformowała, że to aktor podjął decyzję o ich rozstaniu:

Jeśli ktoś zdecydował, że musi odejść, nie mam prawa nic w tej sprawie zrobić. Mam nadzieję, że przyjdzie taki moment, gdy usiądziemy ze Zbyszkiem, emocje już opadną i będę miała okazję wysłuchać jego żalu. Bo to była jego decyzja.

Aktualnie dziennikarka koncentruje się na karierze, a także swoich dzieciach: Tomaszu i Zosi, z których jest niesamowicie dumna.

Zobacz: Richardson najpierw drżała o syna, a teraz pęka z dumy. Tomek pomimo poważnych zaburzeń przystąpił do egzaminu

Monika Richardson: współpraca z Katarzyną Dowbor. Jak wyglądała?

Monika Richardson niedawno przeprowadziła wywiad z Katarzyną Dowbor dla jednego tygodnika, z którym współpracuje. Gdy rozmowa dobiegła końca, o wszystkim poinformowała w sieci. Wrzuciła zdjęcie, na którym pozuje z gwiazdą Polsatu. W opisie podzieliła się szczegółami:

Przemiłe spotkanie z dawno niewidzianą koleżanką z TVP. Zrobiłam z Kasią wywiad do wprost.pl , ale przez większość czasu miałam wrażenie, że to ona mnie pyta i robi mi sesję mentorską. I mam wrażenie, że tego mi było trzeba… Dzięki, Ruda!

Osoba z otoczenia dziennikarek opowiedziała Rewii o szczegółach tego spotkania. Powiedziała, że panie miały czas, by szczerze ze sobą porozmawiać:

Monika zwierzała się z tego, jak wyglądało w ostatnim czasie jej małżeństwo i jak się zakończyło. Ona martwi się, że już trzeci raz jej nie wyszło. Kasia, która też ma 3 rozwody na koncie, pocieszała ją. Mówiła, że jeszcze wszystko przed nią. A poza tym, bez mężczyzny też można być szczęśliwą, czego ona jest przykładem.

Podobno Dowbor dała koleżance złotą radę. Namówiła Monikę Richardson do tego, by postawiła na siebie:

Kasia pocieszała ją, że nie wszystko stracone i na pewno będzie szczęśliwa, tylko musi postawić na siebie.

Na ten moment same zainteresowane nie skomentowały tych rewelacji.


Monika Richardson i Katarzyna Dowbor

Monika Richardson i Katarzyna Dowbor

Monika Richardson - kwiaty w domu

Monika Richardson - kwiaty w domu

scena z: Monika RichardsonSK: maj 2006, koszulka sÍdziegofot. Niemiec/AKPA

scena z: Monika Richardson SK: maj 2006, koszulka sÍdziego fot. Niemiec/AKPA

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×