Monika Richardson ucięła plotki na swój temat. Teraz ludzie w końcu przestaną ją męczyć? „Muszę to powiedzieć”

Monika Richardson

Monika Richardson

Monika Richardson ma już dość. W końcu wydała stanowcze oświadczenie ws. krążących na jej temat plotek. Tymi słowami rozwiała wszelkie wątpliwości.

Monika Richardson zrobiła się sławna dzięki telewizji. Przez wiele lat współprowadziła show Europa da się lubić na antenie Telewizji Polskiej. Zapraszała do niego ludzi z całego kontynentu, by rozmawiać z nimi na temat codziennego życia w innych krajach. Format bardzo spodobał się widzom. Pierwszy etap współpracy z TVP zakończyła w 2011 roku. Dość niespodziewanie powróciła do publicznego nadawcy w 2013 roku, jednak jej kariera zakończyła się przed kilkoma laty, gdy przestała prowadzić Pytanie na śniadanie

Media w ostatnim czasie zajmują się głównie jej życiem prywatnym. Gwiazda najpierw była związana z Willem Richardsonem. Jej drugim mężem był Jamie Malcolm, z którym doczekała się dwojga dzieci. Po raz trzeci stanęła na ślubnym kobiercu ze Zbigniewem Zamachowskim. Większość fanów myślała, że para będzie ze sobą już na zawsze. Niestety również i ten związek nie przetrwał próby czasu. Monika prowadzi obecnie życie u boku Konrada Wojterkowskiego, lecz zakochani nie chcą sformalizować relacji.

Monika Richardson zdementowała plotki na swój temat

Niestety, choć gwiazda od lat nie pracuje w TVP, ludzie dalej myślą, że jest ona dziennikarką, przez co zalewają ją prośbami o interwencje, albo zarzucają jej, że nie powinna się wypowiadać na określone tematy, by zachować niezależność. 50-latka opublikowała na Instagramie obszerny wpis, w którym zdementowała plotki na temat tego jakoby dalej parała się dziennikarstwem, jednocześnie wskazując, czym się teraz zajmuje.

Nie jestem już dziennikarką. Pomyślałam, że muszę to powiedzieć, bo wciąż zgłaszają się do mnie ludzie prosząc o interwencję w tej, czy innej sprawie, albo zarzucając mi, że głośno wyrażam swoje poglądy, czego dziennikarzowi robić nie wolno. Otóż nie jestem już dziennikarką – zaczęła oświadczenie.

I dodała:

Jestem drobną przedsiębiorczynią, włascicielką i lektorką szkoły językowej, celebrytką, influencerką, żadne z tych określeń mnie nie obraża.

Na zakończenie zwróciła się do fanów:

Tutaj „uchwycona” w chwili, gdy piję toast lampką prosecco za zdrowie moich gości, na kolejnym pokazie filmowym w mojej szkole. Życzę Wam wszystkim cudownego lata. Nasz kraj zasługuje na lepszych liderów.

Też myśleliście, że Richardson wciąż para się profesją dziennikarza?


Monika Richardson

Monika Richardson

Monika Richardson

Monika Richardson

Monika Richardson- premiera spektaklu Company

Monika Richardson- premiera spektaklu Company

Komentarze

  • Gość pisze:

    Taki live zdrowia groty w radomiu teź się dobrze sprzedają jak mówi pani kozetka 33lata 5 dzieci po 20lat wszystko jest dla ludzi tylko z głową i umiarem a proseto pyszka nawet z pepka ha ha szkoda bo u mnie w barku coś tanszego tylko rossi finlandia walker nr1 condom chociaz niektórym juz niepotrzebny ale po co złabać świnke udanych wakacji moźna mozna i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×