NewsyMonika Richardson wbiła się do wanny i cyknęła fotkę. Fani długo zapamiętają TEN widok: "Wygląda na to, że jestem dość brudna"

Monika Richardson wbiła się do wanny i cyknęła fotkę. Fani długo zapamiętają TEN widok: "Wygląda na to, że jestem dość brudna"

Monika Richardson
Monika Richardson

21.01.2023 16:00, aktual.: 21.01.2023 16:24

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Monika Richardson przed laty była jedną z największych gwiazd Telewizji Polskiej. U publicznego nadawcy prowadziła lub współprowadziła wiele programów, w tym Europa da się lubić Pytanie na śniadanie, co przysporzyło jej sympatię widzów. Z pracą w stacji pożegnała się za czasów Jacka Kurskiego. Czy teraz wyobraża sobie powrót do TVP?

Gdyby się zmieniła władza, to ja bym była bardzo szczęśliwym człowiekiem. Myślę, że chciałabym pobyć chwilę sama ze sobą i poświętować. Jeśli chodzi o powrót do TVP to nie jest kwestia tylko zmiany władzy. To jest kwestia naprawienia tego, co Jacek Kurski i jego ekipa zepsuła. Od 2015 roku, czyli siedem lat tej destrukcji, która dzieje się na Woronicza. Być może w dużym stopniu to jest nie do naprawienia. Bardzo wiele osób, których Jacek Kurski się pozbył nie wróci już do telewizji, chociażby z powodu wieku. Po prostu przeszli na emeryturę. Nie są zainteresowani dalszym kopaniem się z koniem. I to jest ogromna szkoda – powiedziała Jastrząb Post.

Była dziennikarka wciąż cieszy się sporą sympatią opinii publicznej. Jej profil na Instagramie śledzi blisko 40 tysięcy fanów. 50-latka dzieli się z nimi swoim życiem: pokazuje im nowe wpisy, filmy i dzieli się z nimi komentarzami na bieżące sprawy.

Monika Richardson nadaje z wanny. Fani patrzą na jedno

W weekendowy wieczór na Instastory Moniki pojawiło się zdjęcie wprost z wanny. Fani patrzyli na czarny kolor wody.

Wygląda na to, że jestem dość brudna... – zażartowała telewizyjna piękność.

Zapewne 50-latka zafundowała sobie kąpiel leczniczą, stąd ten wygląd wody. Weteranka dziennikarstwa przebywa aktualnie w sanatorium, o czym już wczoraj napisała na Instagramie. Pochwaliła się followersom:

Jestem w sanatorium, ale takim fajnym. Poza tym biorę udział w projekcie badawczym. Hotel się nazywa art&spa i rzeczywiście jest mnóstwo zabiegów z wodą i dużo ciekawej, młodej polskiej sztuki. Podoba mi się. Jedyny problem jest taki, że mam zajęcia od 7-mej rano do 22.00 i jestem całkiem wykończona.

Śledzicie Monikę Richardson na Instagramie?

Richardson Monika 2022-11-24
Richardson Monika 2022-11-24
Monika Richardson
Monika Richardson
Monika Richardson ma siwe włosy
Monika Richardson ma siwe włosy
Monika Richardson- premiera spektaklu Company
Monika Richardson- premiera spektaklu Company
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także