Szukaj

Najgorętsza gwiazda „Big Brothera” rozbieraną sesją wystrzeliła w kosmos jak parogazowa torpeda! Ale ciało!

Monika Goździalska rozebrała się na Instagramie. Gwiazda w odważnej, bardzo apetycznej pozie. Odsłoniła sporo ciała. Jej zdjęcia podnoszą ciśnienie bardziej niż espresso doppio z rana.

Monika Goździalska, to jedna z najbardziej atrakcyjnych uczestniczek, jakie przewinęły się przez polskie programy typu reality. Popularność przyniósł jej udział w jednej z edycji Big Brothera. 12 lat temu wystąpiła w wersji stworzonej z myślą o celebrytach – nie musiała więc stawać w szranki z tysiącami Polek marzących o karierze w show-biznesie. Weszła do domu Wielkiego Brata jako VIP, który swoim ciałem rozpalił do czerwoności zmysły męskiej części publiczności.

Piękna celebrytka dała się poznać nie tylko jako atrakcyjna lokatorka, której każdy ruch (szczególnie pod prysznicem) śledziły kamery, ale także jako ogromna pasjonatka gotowania. Swój talent kulinarny zaprezentowała w programie MasterChef. Niejeden widz choć przez chwilę marzył, by znaleźć się na miejscu banana, którego Monika niezwykle kusicielsko obierała swoimi zwinnymi palcami.

Chociaż Goździalska nie wygrała show z Magdą Gessler w roli jurorki, została zauważona przez konkurencję. TVP błyskawicznie złożyła jej propozycję współpracy. Goździalska otrzymała swój cykl kulinarny w Pytaniu na śniadanie. Wielu Polaków specjalnie dla niej włączało poranne pasmo. Już sama jej obecność na antenie działała na męskich widzów niczym najlepszy afrodyzjak.

Monika Goździalska rozebrała się na Instagramie. Apetyczne zdjęcia

Dwa lata temu Monika poszerzyła swoją działalność. Gwiazda motywuje Polki, zachęcając je do pracy nad swoją sylwetką. Jako chodzący ideał i instruktorka fitness, podpowiada fankom, jak być najlepszą wersją samej siebie. A w tej kwestii nie ma sobie równych – wystarczy spojrzeć na atrakcyjne zdjęcia, jakie lądują na jej profilu na Instagramie.

Poprawię ci koronę, jeśli trzeba – przekonuje Monia.

Ostatnio Monika podzieliła się wakacyjną sesją w tropikach. Na rozbieranych zdjęciach wygląda jak Afrodyta i Venus w jednym. Nam zrobiło się gorąco, i sądząc po komentarzach w sieci – nie tylko nam 🙂


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×