NewsyBędzie ślub! Gwiazda "Big Brothera" pochwaliła się suknią. Jej ukochany z zachwytu chyba się wygadał

Będzie ślub! Gwiazda "Big Brothera" pochwaliła się suknią. Jej ukochany z zachwytu chyba się wygadał

Będzie ślub! Gwiazda "Big Brothera" pochwaliła się suknią. Jej ukochany z zachwytu chyba się wygadał
Krystyna Miśkiewicz
28.07.2020 05:00

Angelika Głaczkowska to śliczna 32-latka, którą mogliśmy poznać w reaktywowanym po latach programie Big Brother. W programie pojawiła się w dosyć nietypowy sposób. Do Domu Wielkiego Brata Weszła wraz z Jakubem Pyśkiem. Para dwa pierwsze dni spędziła w sekretnym pokoju, by móc obserwować uczestników i jak najwięcej się o nich dowiedzieć. Pozostali mieszkańcy nie mieli pojęcia o nowych lokatorach. Angelika i Kuba dostali bowiem zadanie specjalne, to od ich decyzji zależało, kto w kolejnym tygodniu otrzyma immunitet Wielkiego Brata.

Po dwóch dniach odosobnienia Angelika mogła w końcu dołączyć do pozostałych uczestników. Wszyscy byli bardzo zaskoczeni jej pojawieniem się, ale szybko zaakceptowali nową sytuację. W programie dała się poznać, jako osoba, która ma sporo do powiedzenia. Była uczestniczką, która twardo stąpa po ziemi i zawzięcie broni swoich przekonań. Tym sposobem wśród widzów zyskała tylu samo zwolenników ilu przeciwników.

Prywatnie Angelika jest stewardessą, a praca sprawia, że spełnia się nie tylko zawodowo, ale także prywatnie. Jej największą pasją są bowiem podróże i poznawanie nowych miejsc. Po odejściu z domu Wielkiego Brata Angelika stała się bardzo aktywna na Instagramie. Jej profil z dnia na dzień cieszy się coraz większą popularnością, a obecnie obserwuje go już ponad 71 tysięcy fanów.

Angelika Głaczkowska w sukni ślubnej

Angelika zaskoczyła wszystkich fanów jednym z ostatnich zdjęć. Na jej profilu pojawiło się zdjęcie gwiazdy w sukni ślubnej. Czy tym sposobem chciała poinformować, że wyszła za mąż? Wiadomo, że ona i Igor Jakubowski, którego poznała na planie programu Big Brother, tworzą bardzo szczęśliwy związek. Ich wspólne zdjęcia często pojawiają się w social mediach.

Wielu fanów Angeliki i Igora liczyło, że zdjęcia, które pojawiły się na profilu, są zapowiedzią szczęśliwej nowiny. Na razie jednak trzeba powstrzymać się od gratulacji. Jest to bowiem jedynie efekt sesji zdjęciowej, podczas której celebrytka wystąpiła w roli modelki. Pod postem jednak pojawiło się sporo komplementów.

 • Pięknie. Będziesz śliczną panną młodą.
 • Wyglądasz, jak księżniczka.
 • Kiedy ślub? Niech Igor się pośpieszy! – czytamy w komentarzach.

Ukochany Angeliki nie pozostawił tego pytania bez odpowiedzi.

Już nie mogę się doczekać! – napisał Igor pod zdjęciem.

Czy to zapowiedź tego, że wkrótce zobaczymy tę parę na ślubnym kobiercu? Wszystko na to wskazuje.

 • Angelika Głaczkowska, Igor Jakubowski - Fighter premiera
 • Igor Jakubowski, Angelika Głaczkowska - premiera filmu Moja Gwiazda. Teen Spirit
 • Angelika Głaczkowska i Igor Jakubowski na salonach
 • Angelika Głaczkowska
 • Angelika Głaczkowska
 • Angelika Głaczkowska
 • Angelika Głaczkowska
 • Angelika Głaczkowska
[1/8] Angelika Głaczkowska, Igor Jakubowski - Fighter premiera
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także