Mister Polski 2020. Kandydaci prężą mięśnie na zdjęciach w samych slipkach. Tylu HOT uczestników jeszcze nie było

Mister Polski

Mister Polski

Kandydaci na Mistera Polski 2020 wybrani. Oto lista uczestników i ich zdjęcia w samych slipkach. Jacy oni są hot! Kto wygra konkurs?

Mister Polski to konkurs piękności dla mężczyzn, który od 2006 roku jest organizowany w miejsce Mister Poland. Pierwsze w naszym kraju wybory najprzystojniejszego Polaka jeszcze pod dawnym szyldem odbyły się w 1990 roku. Format nie był jednak wtedy kontynuowany i powrócił do łask dopiero po kilkunastu latach. Od tej pory co roku jesteśmy świadkami tego, jak mężczyźni walczą o zaszczytny tytuł, który dla kilku z nich stał się furtką do sławy.

Swoje miejsce w show-biznesie dzięki udziałowi w konkursie piękności odnalazł między innymi Rafał MaślakMister Polski 2014. Zdobył sporą ilość fanów i regularnie pojawia się w różnych shows. Podobną popularnością cieszy się także Rafał Jonkisz, który zwyciężył w konkursie odbywającym się w 2015 roku i szybko doczekał się kolejnych propozycji współpracy. Jakub Kucner na gali popularności dostał angaż w serialu M jak miłość i regularnie błyszczy na czerwonych dywanach, podobnie jak ostatni zwycięzca – Daniel Borzewski, który w tym roku towarzyszył Rafałowi Brzozowskiemu na scenie podczas Eurowizji.

Mister Polski 2020: lista kandydatów i zdjęcia uczestników

Już za kilka dni Polacy będą świadkami wyborów Mistera Polski 2020, który ze względu na pandemię został przesunięty o rok. O ten tytuł będzie walczyło 24 przystojniaków w wieku od 18 do 31 lat. Już 7 czerwca panowie będą mogli zaprezentować się szerszej publiczności.

Gala odbędzie się 7 czerwca w Centrum Edukacyjno – Rekreacyjnym w Markach. Gospodarzami wieczoru będą doskonale znana widzom zwyciężczyni Love Island, czyli Sylwia Madeńska i aktor Bartłomiej Piekarski. Na scenie pojawią się także muzyczni goście. Wieczór uświetnią występy Gosi Andrzejewicz i Pawła Tura, oraz gości specjalnego z Wenezueli – Jonala Adriana.

Panowie podczas wieczoru finałowego zaprezentują się w kilku odsłonach, m.in. w kąpielówkach czy garniturach. Spośród nich jury, na którego czele stoi Norbert Dąbek, wybierze Top12, spośród którego wyłonieni zostaną II i I Wicemister Polski oraz Mister Polski. Nie zabraknie także innych tytułów. W finałowej dwunastce znajdą się między innymi: Mister Elegancji, Best Body, Mister Social Mediów, Mister Foto, Mister Mediów.

Na scenie zobaczymy aż 24 kandydatów na Mistera Polski 2020: dwumetrowego przystojniaka, studenta architektury, aktor seriali i filmów, mistrza świata w tańcu jazzowym, trenera piłki nożnej, pracownika tłoczni, który przesyła gaz z Rosji na całą Europę Zachodnią, kucharza, barbera, akrobatę sportowego i maturzystę, który lubi grać na pianinie i kandydata o tanzańskich korzeniach.

Poniżej lista wszystkich kandydatów walczących o tytuł Mistera Polski 2020. Zdjęcia możecie zobaczyć w naszej galerii.

 1. Patryk Bogdański – 23 lata, Ostrołęka
 2. Jakub Teodorski -21 lat, Mińsk Mazowiecki
 3. Kamil Tomczak -23 lata, Łódź
 4. Łukasz Jagła -25 lat, Jastrzębie-Zdrój
 5. Jakub Pursa -26 lat, Jabłonna
 6. Mikołaj Grzegorz – 22 lata, Pabianice
 7. Karol Kasperek -31 lat, Kielce
 8. Patryk Mnich – 25 lat, Szydłowiec
 9. Damian Dąbrowski -19 lat, Szczecin
 10. Rafał Łakomiec – 22 lata, Szczecin
 11. Rafał Nowaczuk- 30 lat, Siemiatycze
 12. Rafał Szulik – 25 lat, Rybnik
 13. Adrian Nkwamu – 18 lat, Jawor
 14. Mateusz Komorowski – 26 lat, Starogard Gdański
 15. Jacek Krówczyński – 27 lat, Leszno
 16. Maciej Paluch- 25 lat, Grodzisk Wielkopolski
 17. Filip Przybylski – 25 lat, Zielona Góra
 18. Przemysław Wnęk – 26 lat, Łomnica Zdrój
 19. Jakub Kowalewski -26 lat, Szczecinek
 20. Kacper Kędzierski – 22 lata, Szczecin
 21. Adrian Lach – 25 lat, Wadowice
 22. Maciej Szlufik – 24 lata, Szprotawa
 23. Mateusz Żygadło – 25 lat, Kowalskie
 24. Kamil Zdziebko – 27 lat, Gliwice


Mister Polski 2020: Patryk Bogdański

Mister Polski 2020: Patryk Bogdański

Mister Polski 2020: Jakub Teodorski

Mister Polski 2020: Jakub Teodorski

Mister Polski 2020: Kamil Tomczak

Mister Polski 2020: Kamil Tomczak

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×