Nie żyje gwiazda „Gladiatora”. Odtwórca kultowej roli zmarł w trakcie wakacji w Turcji

Nie żyje gwiazda Gladiatora

Nie żyje gwiazda Gladiatora

Nie żyje gwiazda takich hitów jak Gladiator czy Braveheart. Niespodziewane wieści o śmierci 65-letniego aktora wstrząsnęły branżą. Jakie są przyczyny jego śmierci?

Niespodziewanie pojawiły się przykre wieści o śmierci gwiazdy takich hitów jak Gladiator czy Braveheart. Wiadomość przekazał na łamach TMZ menadżer gwiazdy. Ile aktor miał lat i jakie były przyczyny jego zgonu?

Mike Mitchell nie żyje. Wiek i przyczyny śmierci

Mike Mitchell zmarł w wieku 65 lat. Aktor, który zagrał w klasycznych filmach, takich jak Gladiator i Braveheart, zmarł na łodzi w Turcji, jak powiedział jego przedstawiciel TMZ :

Bardzo trudno było w to uwierzyć… Nagła śmierć międzynarodowego aktora, z którym pracowaliśmy, uczciwej osoby, prawdziwego aktora, prawdziwego przyjaciela, drogiego przyjaciela, bardzo nas zasmuciła.

Następnie wyraził swoje współczucie dla najbliższych Mitchella:

Miałem zaszczyt być twoim menedżerem. Życzę cierpliwości twojej żonie, drogiej Denise Mitchell, i twoim dzieciom. Poznanie cię i zdobycie przyjaźni było bezcenne. Śpij w pokoju. RIP.

Przedstawiciel dodał, że rodzina uważa, że ​​Mike zmarł z przyczyn naturalnych. Już wcześniej miał problemy ze zdrowiem. W 2006 roku przeszedł rozległy zawał serca.

Mike Mitchell wielki przełom w karierze zanotował, kiedy dostał rolę u boku Russella Crowe’a w Gladiatorze. Potem rozwijała się, jak zagrał w The Planet, Emmerdale, Braveheart, City of Hell, Life on the Line i One Day Removal. Zanim zajął się aktorstwem, odniósł sukces jako kulturysta, wygrywając Mr Universe i wiele innych konkursów i tytułów fitness. Został również wyróżniony przez WWF jako Living Legend Award i zdobył tytuł Najsilniejszego Człowieka Wielkiej Brytanii.

Lubił też żeglować, a kiedy nie był na planie filmowym, był kapitanem, który lubił zabierać gości na morze swoją łodzią.

To bardzo dobrze utrzymana prywatna łódź. Właścicielem jest międzynarodowy, szkocki aktor i 5 x Mistrz Świata WFF w Fitness, 2 x Mr Universe „Iron” Mike Mitchell. Będzie także dla ciebie sternikiem, gdy nie kręci akurat filmu, zna wszystkie najlepsze miejsca w Fethiye, w rejonie Morza Egejskiego. Ceny już od 300 GBP za osobę za tydzień – reklamował swoje usługi.

Tak też odszedł, na pokładzie. Pozostawił nieutuloną w żalu rodzinę.


Mike Mitchell nie żyje

Mike Mitchell nie żyje

Mike Mitchell nie żyje

Mike Mitchell nie żyje

Komentarze

  • Gość pisze:

    Taki live nie ma lekko wazne ze gladiator czarny ziom i duźy ben źyją a ktoś musi niektórzy nie mieli tyle szczęścia usa bez medalu inni kupują i jakoś nie płaczą i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×