NewsyNie żyje gwiazda „Przyjaciół”. Tragiczna wiadomość wstrząsnęła branżą

Nie żyje gwiazda „Przyjaciół”. Tragiczna wiadomość wstrząsnęła branżą

Przyjaciele
Przyjaciele
Elwira Szczepańska
06.05.2022 20:00, aktualizacja: 06.05.2022 20:51

Serial Przyjaciele jest ponadczasowym hitem. Choć swoją premierę miał w 1994 roku, nadal ma olbrzymie grono fanów, którzy przez lata z niecierpliwością czekali na jego kontynuację. W momencie kręcenia pierwszych scen nikt nie spodziewał się, że produkcja odniesie tak wielki sukces, a główni bohaterowie w tempie błyskawicy zdobędą status wielkich gwiazd.

Produkcja po 27 latach odpowiedziała na prośby widzów i stworzyła odcinek specjalny Friends: The Reunion, w którym zdradzono, jak potoczyły się losy bohaterów. Po raz kolejny na ekranach pojawili się: Jennifer Aniston w roli Rachel Green, Courteney Cox jako Monica Geller, Lisa Kudrow – czyli Phoebe Buffay, Matt LeBlanc – Joey Tribbiani, Matthew Perry w roli Chandlera Binga oraz David Schwimmer jako Ross Geller.

Przez produkcję przewinęło się mnóstwo postaci. Jedne z aktorów szczególnie zapadł w pamięć, grając nadzorcę budynku, w którym mieszkali tytułowi przyjaciele. Właśnie w sieci pojawiła się informacja o jego śmierci.

Nie żyje gwiazda Przyjaciół

Aktor charakterystyczny Mike Hagerty, który ostatnio zagrał u boku Bridget Everett w komedii HBO Somebody, Somewhere, zmarł w wieku 67 lat. Przyczyna śmierci nie została ujawniona.

Z wielkim smutkiem rodzina Michaela G. Hagerty ogłosiła wczoraj jego śmierć w Los Angeles. Aktor charakterystyczny, miłość do rodzinnego Chicago i rodziny były kamieniami węgielnymi jego życia. Mike, oddany mąż, pozostawił żonę Mary Kathryn, siostrę Mary Ann Hagerty, jej żonę Kathleen O’Rourke i córkę Meg. Będzie go bardzo brakowało.

Pod postem mnożą się kondolencje.

Kim był Mike Hagerty?

Hagerty jest prawdopodobnie najbardziej znany ze swojej roli pana Treegera w komedii NBC Przyjaciele. W pamiętnym odcinku 4 sezonu Joey niechętnie zgodził się zostać partnerem tanecznym nadzorcy budynku po tym, jak ten zagroził, że wyeksmituje Monikę i Rachel.

Hagerty regularnie pojawiał się także w dwóch serialach komediowych: The George Carlin Show stacji Fox, który był emitowany przez dwa sezony w latach 1994-1995, oraz HBO Lucky Louie, który był emitowany przez jeden sezon w 2006 roku.

Jego obszerna lista kreacji zawiera również role w: Boston Legal, Brooklyn Nine-Nine, Cheers, Community, CSI, Curb Your Enthusiasm, Entourage, ER, Ghost Whisperer, Glee, The Goldbergs, Grey's Anatomy, Happy Endings, Medium, The Mindy Project, Mob City, Monk, Seinfeld , Bezwstydny, The Wayans Bros i Wonder Years.

Ostatnio zagrał we wspomnianym Somebody, Somewhere jako rolnik Ed Miller, ojciec Sama Everetta.

Mike Hagerty nie żyje
Mike Hagerty nie żyje
Mike Hagerty nie żyje
Mike Hagerty nie żyje
Mike Hagerty nie żyje
Mike Hagerty nie żyje
Mike Hagerty nie żyje
Mike Hagerty nie żyje
Mike Hagerty nie żyje
Mike Hagerty nie żyje
Mike Hagerty nie żyje
Mike Hagerty nie żyje
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także