Szukaj

Michał Szpak ma kompleksy na punkcie Dawida Kwiatkowskiego? Tego nie zobaczycie w telewizji

Michał Szpak jest zazdrosny o Dawida Kwiatkowskiego?

Michał Szpak jest zazdrosny o Dawida Kwiatkowskiego?

Michał Szpak zazdrosny o Dawida Kwiatkowskiego?

The Voice of Poland powoli się rozkręca, znamy już część uczestników, którzy powalczą o miejsce na podium, a atmosfera zaczyna robić się gorąca. Jurorzy dwoją się i troją by pozyskać do swoich drużyn wymarzonych wokalistów – Michał Szpak, który w tym roku dołączył do obsady programu radzi sobie świetnie, a jego komentarze wywołują burzę oklasków na trybunach. Złośliwi zasypują go jednak niepochlebnymi komentarzami – Fakt dotarł nawet do źródła, które twierdzi, że Michał jest zazdrosny… o Dawida Kwiatkowskiego!

Michał Szpak chce wyglądać jak Kim Kardashian? Ostatnia jego stylizacja jest bardzo w stylu celebrytki

Szpak od początku porównywał się do Kwiatkowskiego. A odkąd zdał sobie sprawę, że jego konkurent podbił serca producentów, zielenieje z zazdrości, ilekroć temat schodzi na Dawida. Zupełnie jakby miał kompleksy na jego punkcie – twierdzi informator tabloidu

Trudno nam w to uwierzyć, zwłaszcza, że Michał sam opisywał atmosferę na planie i swoje odczucia względem programu bardzo pozytywnie:

Na planie The Voice jest cudownie. Ja lubię takie rzeczy, lubię takie wyzwania. Nie mogę powiedzieć, że mnie to nie stresuje, ale tak samo jak mnie stresuje, tak samo mnie mobilizuje i daje mi szczęście – zdradził w wywiadzie

Warto jednak dodać, że Michał mówił to o jurorach, ale The Voice of Poland, nie The Voice Kids. Czy w drugim obozie relacje między Szpakiem a gwiazdami są bardziej napięte? A może to po prostu kolejna wiadomość mająca na celu podsycić zainteresowanie wokół shows?

Szpak czy Kwiatkowski? Którego wolicie? Zagłosujcie w naszym sondażu poniżej.

Michał Szpak o swoim występie w Sopocie: “Popełniłem kilka błędów”. Co poszło nie tak?

Michał Szpak na jesiennej ramówce TVP 2017

Michał Szpak na jesiennej ramówce TVP 2017

Dawid Kwiatkowski - 15 urodziny Pytanie na Śniadanie

Dawid Kwiatkowski jest jurorem w The Voice


Michał Szpak stare zdjęcie

Michał Szpak stare zdjęcie

Michał Szpak na koncercie w Bolesławcu, 20 sierpnia 2017

Michał Szpak na koncercie w Bolesławcu, 20 sierpnia 2017

Michał Szpak - TVP, ramówka jesień 2017

Michał Szpak - TVP, ramówka jesień 2017

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  Co za kretyński artykuł

 • Gość pisze:

  Ten artykuł to totalna porażka.

 • Gość pisze:

  Jastrząb doskonale wie co robi – zbiera plotki, donosy, insynuacje, kłamliwe informacje od wiadomej osoby, a ona w zamian może liczyć na darmową reklamę, nie do końca prawdziwą oraz na wymienienie jej nazwiska na stronach portalu. O kogo chodzi ?? Wszyscy czytelnicy zdążyli ją poznać nie tyle po efektach pracy, a po nieprofesjonalnych zachowaniach, prostackich tekstach i wyjątkowej mściwości.

 • Gość pisze:

  że informator coś powiedział to jeszcze pół biedy, ale że w redakcji nie sprawdza się plotek i je publikuje, to niestety poziom dziennikarstwa w Polsce zszedł na psy. Nie sądziłam, że Jastrząb Post powtarza ploty…..

 • Gość pisze:

  Odrzucona kobieta potrafi być nieobliczalna, to tyle w temacie. Dawid bądż czujny, zbierają się nad tobą czarne chmury bo i ciebie prędzej czy póżniej dopadnie zemsta stylistki.

 • Gość pisze:

  Następnym razem,kiedy ten informator=chory człowiek wpadnie do waszej redakcji aby zawracać wam głowy tymi swoimi głodnymi kawałkami to zamiast wypisywać jego matactwa załatwcie mu lekarza od chorób psychicznych i niech czeka na niego z kaftanem bezpieczeństwa.Takim ludziom powinno się pomóc w odpowiednich miejscach dla nich przystosowanych a nie pogłębiać ich chorobę bo im dłużej będzie ona trwać tym trudniejsza będzie do wyleczenia.Beznadziejny przypadek ale jeszcze maleńka iskra się tli. Może ten ognisty romans wyleczy go z choroby.

 • sybilia pisze:

  Słuchajcie ludzie ten ich informator pożal się Boże to chory człowiek,porównywał się do Kwiatkowskiego =Zenada po co niby Dawid to ulubieniec nastolatek a Michał ….nie ma ograniczen wiekowych.Michał ma fenomenalny głos Dawid zwykły jak tysiące innych ktoś próbuje Michała dezawuować ,a może to jest informatorka?może coś z główką ma nie tak?

 • Gość pisze:

  Do Gość 10 | 22 września 2017, 22:22 Tak, ona i ten dziennikarz B. Pańczyk z Faktów smarują te wredne artykuły, to było napisane pod artykułem w Fakcie , ALE USUNĘLI WSZYSTKIE KOMENTARZE.

 • Gość 10 pisze:

  O kurcze! To Bulińska jest informatorką Faktu, donosiła i nadal donosi na człowieka, który ją zatrudniał. Na miejscu Kwiatkowskiego i Joanny Krupy poważnie zastanowiłabym się nad współpracą z taką osobą.

 • Victoria pisze:

  Gratuluje źródła wiedzy to raz a dwa ta wasza ulubiona różowowłosa koleżanka niech przestanie bawić sie w donosicielstwo po brukowcach.
  Szanowna pani informatorko – przestań się mścić za to, że wyleciałaś.

 • Gość pisze:

  Nie wierzę w to co napisane. Proszę podać nazwisko informatora .

 • Gość pisze:

  Jak to jest możliwe że portale powielają te kłamstwa byłej stylistki, przecież doskonale wiedzą , że to są obrzydliwe kłamstwa. Na dodatek ta kobieta ma zakaz udzielania informacji na temat Michała.

 • Gość pisze:

  A tym tajemniczym źródłem ( informatorką) jest oczywiście za każdym razem ta sama osoba roznosząca ploty po brukowcach, wasza ulubienica która tak uparcie lansujecie? Dlaczego tam razem ani słowa o tej pani? I o ognistym romansie tym razem z panem Kwiatkowskim?

 • Gość pisze:

  Te kłopoty psychiczne zwą się PATOLOGIA.

 • Gość @ pisze:

  Ależ bzdury Jak wam nie wstyd Zazdrosny to może być kto inny ale nie Michał

 • Gość pisze:

  Zastanawiam sie jakie kłopoty psychiczne ma p.była stylistka, że tak wymyśla na Michała i zmusza w jakis sposób niektóre redakcje aby kłamały na temat Michała? to ze to zawistna i bardzo mściwa osoba to wszyscy wiemy sama w tamtym roku w wywiadzie to powiedziała, że wielkie nazwiska projektantów chciały po preselekcjach pracować z Michałem ale ona powiedziała nie, bo kiedy jeszcze nie wygrał preselekcji to oni wtedy krecili nosem – wiec msciwość okropna, a teraz odsunieta przez musicart z wiadomych powodów i tego nie moze przeboleć, mogła wcześniej sie zachowywać, to sie tak rozpanoszyła, że nawet przestała ukrywać ze ma skłonności do przemocy. niech zajmie sie samym Dawidem i da już spokój.

 • Gość pisze:

  do: Gość | 22 września 2017, 16:00 ciekawe czy manager M . wie o tych art. , a ty napisałaś do managera lub w inny sposób go zapytałaś lub powiadomiłaś, jak nie, to trzeba to zrobić.

 • Gość pisze:

  Tak, komentarze w Fakcie zostały wyłączone , bo poleciały nazwiska. Żywię głęboką nadzieję że oboje odpowiedzą za to w odpowiednim dla nich miejscu.Ciekawe co na to menager Michała

 • Gość pisze:

  Widzę że już napisaliście to samo co FAKT.24.pl artykuł żenujący Michał już się wypowiadał na temat Dawida Kwiatkowskiego ale wam ciągle mało musicie pisać takie bzdury dno, wodorosty o muł tyle w temacie

 • Gość pisze:

  Wydaje mi się, że trzeba pisać do Jastrowicza, by sprawy z ,,faktem.. i informatorem wylądowały w sądzie. Miarka się przebrała. W ,,fakcie,, pod tym paszkwilem wyłączona funkcja dodawania komentarzy, bo ludzie zawsze pisali swoje opinie o autorze tych paszkwili, Bartoszu Pańczyku. Boją się, że kolejny paszkwil wywoła kolejne komentarze na jego temat. Bezczelny, obleśny typ. Wystarczy spojrzeć na jego zdjęcie na FB i insta. Skoro nie ma komentowania pod paszkwilem, proponuję pisać do nich i do Ringier Axel Springer, należą do tej spółki.

 • Wściekła pisze:

  Przestancie pieprzyc pismaki!!! Michał już wypowiadal sie ostatnio w Party na temat ‚rywalizacji’ z Dawidem i bardzo go chwalił, również za udział w Voice of kids. To, że Wasza informatorka w klapkach zielenieje z zawiści i z zazdrości to już nie jest wina Michała. Pozbyl sie jej, więc teraz się msci, „przyjaciółka” od siedmiu boleści. Ktoś kto zna Michała choć trochę doskonale wie, że on i zazdrość to jest kompletny absurd. My fani wiemy jaki jest i będziemy stać za nim murem, teraz, kiedy wylewa się na niego wiadro pomyj…

 • Gość pisze:

  Tak się zastanawiam czy ten wasz informator jest przy zdrowych zmysłach.Wszystkie znaki na ziemi i niebie pokazują, że najwyższy czas zacząć się leczyć bo wariatkowo murowane.Albo przynajmniej odseparowanie od Szpaka wskazane, najlepiej w USA i to na stałe.

 • Gość pisze:

  Żałosny artykuł.Zielenieje z zazdrości to tylko i wyłącznie wasz informator.Czy każdy wymysł tego „tajemniczego” donosiciela jest przez was od razu autoryzowany?
  To Dawid powinien zazdrościć Michałowi, że w końcu jego managmentowi udało się pozbyć tej pani, dzięki której fani się odwracali a teraz Dawid będzie się z nią męczył.Jeszcze tak zapytam:co robi nazwisko tej pani w tagach skoro to nie o niej artykuł? Czyżby to było nazwisko tego informatora?

 • Gość pisze:

  to zupełnie nie prawda, Michał nigdy nie porównywał się z Dawidem i nie jest zazdrosny- skąd takie rewelacjie?!

 • Stek bzdur Gość pisze:

  Ale bzdury wypisujcie…ręce opadają…dziennikarskie dno. Jak z samopoczuciem po wypuszczeniu …takiego czegoś ???

 • Gośćas pisze:

  brednie jak zawsze

 • Gość pisze:

  Ha, ha… Śmieszne… To Kwiatek może zazdrościć Michałowi – przede wszystkim wokalu. Pańczyk z Faktu, a przyjaciel Górniak powinien zapłacić za pisanie tych oszczerstw. Jastrząbpost za powielanie tych kłamstw powinien również odpowiedzieć – karnie.

 • Gość pisze:

  michał kogoś ty zatrudnił i miał za przyjaciółkę…

 • Gość pisze:

  wspomniana rózowa , to baaardzo fałszywa i zła osoba, widziano ja niejednokrotnie jak spotykała sie z redaktorem chyba naczelnym jastrzebia, aby jemu roznosić tez swoje kłamliwe ploty, po takim spotkaniu jastrząb zmienił nawet tytuł pewnego artykułu, było to jak Michał w Sopocie skradł show, a Górniak rozczarowała, najpierw tytuł w jastrzebiu był bardzo pozytywny dla Michała, za jakiś czas zmienił sie o 180 stopni, fani Michała nigdy nie chwalcie w komentarzach jastrzab post, bo potem potrafia byc na tyle bezczelni, że na zamówienie a moze i za oplatą robią karygodne manipulacje. Takze zrobię zrzut z ekranu, fani Michała niech zawsze robią zrzuty artykułów i komentarzy na pewnych portalach, to sie moze przydać jako dowody.

 • Gość pisze:

  Michał nie ma w sobie zazdrości lubią sie z Dawidem, głupie ploty roznosi pani bulinska, która umawia się z redaktorem faktu aby dowalic Michałowi, za to że za swoje chamstwo i brak profesjonalizmu została usunieta z jego otoczenia jako stylistka -bulińska niech lepiej zajmie sie Dawidem , a nie wymyslaniem intryg i manipulacji bo powoli wszyscy sie na niej poznają i stamtad tez moze wylecieć. Bulińska to socjopatka, chora manipulantka.Jak tak dalej bedzie wydziwiać ta chora kobieta to zostanie z reką w nocniku!!! Print screen zrobione!!!

 • Gość pisze:

  Może Dawid jest , ale MichaŁ na pewno NIE. Takiego obrotu sprawy , nowa stylistka Dawida nie przewidziała, podając ten obrzydliwie kłamliwą bzdurę. Chciała tylko dowalić M.

 • Gość pisze:

  To Dawid Kwiatkowski też jest gejem? :O

 • Gość pisze:

  pewnie dawid dal michalowi kosza bo dawid ma chlopaka ukrainskiego tancerza juriji

 • Gość pisze:

  Kiedy nastąpi kres bulinskiej ?

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×