Szukaj

Melania Trump na obchodach rocznicy zamachów 11 września. Opublikowała poruszające zdjęcie

Melania Trump słynie ze wspaniałych stylizacji. Zawsze godnie reprezentuje urząd męża, jest wzorową Pierwszą Damą. Na uroczystości upamiętniającej zamach z 11 września, wystąpiła w skromnej sukience. Zobaczcie, jak się prezentowała.
Melania Trump - stylizacja 11 września

Melania Trump - stylizacja 11 września

Melnia Trump jest zawsze perfekcyjnie ubrana, a o jej wizerunek dba sztab stylistów. Żonę prezydenta USA Donalda Trumpa zobowiązuje urząd męża do tego, żeby zawsze prezentować się nienagannie, w każdej sytuacji.

Zobacz: Agata Duda na sam koniec wizyty w USA włożyła najlepszą kreację! Melania Trump wyglądała przy niej jak szara myszka! To Polka była królową bankietu!

Melania Trump znana jest ze swoich klasycznych stylizacji, głównie w jednym odcieniu. Jedną z jej ulubionych barw jest czerń. I ten kolor wybrała, ubierając się na obchody rocznicy zamachów z 11 września.

Melania Trump na obchodach rocznicy zamachów 11 września

Melania Trump wystąpiła w czarnej sukience koszulowej. Przepasała ją szerokim, skórzanym paskiem. Klasyczne, buty na obcasie dopełniały całości. Stonowana, elegancka kreacja idealnie pasowała do smutnej okazji. Później nałożyła czarny płaszcz. Rozpuszczone włosy i delikatny makijaż, są już znakiem rozpoznawczym Pierwszej Damy Ameryki.

Amerykanie obchodzą rocznicę zamachów terrorystycznych

Wspomnienia dominowały w środę rano, 18 lat po tym, jak terroryści porwali samoloty i wlecieli nimi w bliźniacze wieże World Trade Center, które upadły, a także w ścianę Pentagonu, która została częściowo zniszczona. Prawie 3000 ofiar śmiertelnych jest oznaczanych każdego roku długim czytaniem nazwisk w Nowym Jorku.
W Waszyngtonie prezydent wziął udział w nabożeństwie żałobnym w Pentagonie.

Dla pokoleń, które osiągnęły pełnoletność, chwila ciszy skupia uwagę na historycznym wydarzeniu sprzed 18 lat:

Nigdy nie zapomnij

Znają je tylko dzięki filmom, zadaniom szkolnym i – w niektórych przypadkach – bolesnym historiom rodzinnym.

Zobacz: Melania Trump pozamiatała swoim strojem podczas kampanii reelekcyjnej Donalda Trumpa! Ona wie, jak być w centrum uwagi!

Chwila ciszy ku czci ofiar

Flaga przy 1600 Pennsylvania Avenue została spuszczona w środę do połowy, a personel wojskowy przydzielony do Białego Domu zasalutował. Żadne słowo nie zostało wypowiedziane.

Trumpowie złożyli dłonie jak dzwonek trzy razy, raz dla każdego samolotu, którym terrorysta uderzył w wieżę World Trade Center w Nowym Jorku, a raz dla samolotu, który został porwany do Pentagonu.

Przemówienie Mike’a Pence’a

Wiceprezydent Mike Pence zabrał głos w środę podczas osobnego nabożeństwa żałobnego z 11 września w pobliżu Shanksville w Pensylwanii, gdzie bohaterscy pasażerowie skazanego na zniszczenie samolotu przejęli kontrolę nad samolotem od uzbrojonych islamskich bojowników i zmusili ich do katastrofy, zamiast ryzykować trafienie do Białego Domu lub Kapitolu Stanów Zjednoczonych.

Zobacz: Melania Trump zachwyciła nową stylizacją! Pierwszy raz miała na sobie tak zjawiskową spódnicę


Melania Trump i Donald Trump - 11 września

Melania Trump i Donald Trump - 11 września

Melania Trump i Donald Trump - 11 września

Melania Trump i Donald Trump - 11 września

Melania Trump 11 września - pasek

Melania Trump 11 września - pasek

Melania Trump 11 września - makijaż

Melania Trump 11 września - makijaż

Melania Trump - makijaż

Melania Trump - makijaż

Melania Trump - pasek, 11 września

Melania Trump - pasek, 11 września

×