Chaos w pałacu. Meghan Markle podjęła decyzję, która wywołała popłoch w rodzinie królewskiej!

Meghan wraca do pałacu

Meghan wraca do pałacu

Meghan Markle podjęła decyzję, która wywołała popłoch w pałacu. Królowa raczej nie jest na to gotowa. Co donosi zagraniczna prasa?

Tabloidy ogłosiły wielki powrót Meghan i Harry’ego do Wielkiej Brytanii. Jakie plany mają Sussexowie i dlaczego zmienili zdanie na temat mieszkania w Pałacu? Dlaczego w Anglii popłoch? Zobaczcie, co donosi kolorowa prasa.

Meghan Markle wraca do Anglii. W Pałacu popłoch

Meghan i książę Harry wybierają się na spotkanie z królową w Londynie w nadchodzących tygodniach:

Para chce, aby królowa spędzała czas z ich drugim dzieckiem – mówi informator z Kalifornii o małej Lilibet Dianie, która urodziła się w czerwcu i była nazwana tak od słynnego przezwiska prababki – A podróż królowej do nich do Montecito w wieku 95 lat prawdopodobnie nie wchodzi w rachubę, więc Meghan i Harry dali do zrozumienia, że ​​chcieliby ponowie zamieszkać na Wspach.

To wielka śmiałość, biorąc pod uwagę wszystko, co powiedzieli o królowej i jej rodzinie od czasu przeprowadzki do Ameryki – wywiady, podcasty i filmy dokumentalne, w których nie oszczędzali monarchii.

Do tej pory wydawałoby się, że Maghan już nigdy nie wróci do Wielkiej Brytanii po tym, co ją tam spotkało. A z pałacowego punktu widzenia było to wielką ulgą, że nie towarzyszyła mężowi w jego dwóch w tym roku wyjazdach do domu. Tak więc z wielkim zdziwieniem w obliczu takiej dwustronnej wrogości doradcy pałacowi otrzymali niedawno prośbę od Sussexów o ustalenie szczegółów.

Zastanawia motywacja Meghan. Harry i jego żona nie byli razem w Wielkiej Brytanii od początku 2020 roku. Po całej jej niechęci do rodziny królewskiej, dlaczego miałaby wracać? Rasizm i zaniedbania z rąk Windsorów. Do tego Harry niedawno potwierdził pogłoski, że pisze swoje wspomnienia, które mają się ukazać w przyszłym roku.

Królowa nie ma powodu, by oczekiwać, że książka jej wnuka będzie czymś mniej niż zwykłymi jednostronnymi atakami i skargami, które wylewa przez cały rok.

Brytyjska gazeta The Mirror donosi, że na razie personel Jej Królewskiej Mości „ignoruje” prośbę Harry’ego i Meghan.

Tak naprawdę to tylko po to, by kupić czas – nie mogą wiecznie unikać Harry’ego i Meghan, bo to będzie ich następna rzecz, którą wywleką na kanapie Oprah. Walczą, aby przygotować się na każdą możliwość, w tym na to, że Sussexowie chcą po prostu zrobić zdjęcie swojego dziecka z królową, aby zmaksymalizować rozgłos dla ich własnych celów.

Czy pogłoski okażą się prawdziwe? Ocenę doniesień pozostawiamy wam.


Meghan wraca do Anglii?

Meghan wraca do Anglii?

Meghan Markle w Nowym Jorku

Meghan Markle w Nowym Jorku

Meghan Markle w Vax Live

Meghan Markle w Vax Live

Komentarze

 • Gość pisze:

  Niech rudy teraz siedzi w usa

 • Filip pisze:

  Meghan to jest Meghan ale zawsze taka osoba musi byc wyglada fajnie jest zadbana jest seksowna fajniejsza od Kate

 • GośćBarbara pisze:

  Świat nie takie pojednania zna. Kibicuję.

 • Gość pisze:

  Wedlug mnie nic w tym zlego , ze chcą przyjechac. Babcia ma 95 lat i zostalo jej z 10 lat zycia – nie wiecej . Dlaczego nie moglaby poznac wnukow , ktorzy i tak nie beda jej dobrze pamiętać. I tak beda latac z UK do USA . Nie sadze, ze przeprowadza sie teraz .
  Usiada i przestą tak podrozowac kiedy syn zacznie edukacje i jaki kraj wybiora to juz ich sprawa. Czy to bedzie USA czy UK to juz ich wybor.
  Idee mozna zmienic co do mieszkania – wyprowadzili sie z UK ale moga powrocic w kazdej chwili i to tak na prawde ich sprawa.

  Nawet patrzac przez pryzmat przyszlosi swoich dzieci i ich dobra nawet materialnego jesli wybiora UK to bym sie wcale nie zdziwila.

 • Gość Zzzz pisze:

  Ładnie z ich strony że pomyśleli o prawidłowych relacjach swoich dzieci z prababcią. Królowa jest niemal wiekową panią, covid trochę odpuścił więc jak najbardziej można to zorganizować. Przecież wcześniej dwór ubolewał że jeszcze nie poznał dzieci.

 • Gośćkiko pisze:

  Podjęli decyzję o życiu w USA i niech tam sobie żyją na własny koszt, wstyd żeby wracać tam gdzie nie chcieli być

 • Gość Halszka pisze:

  Wszystko po to,by mała Lilly Diana miała zdjęcie z królową, które później będzie odpowiednio wykorzystane. Ponoć dążyli do ochrony swej prywatności.

 • Matka pisze:

  Harry zle wybral.Niestety,zal tylko dzieci.Wredna zniszczyla 1 malzenstwo i dalej ma odwage rzadzic rodzina.

 • Gość pisze:

  Królowa powinna w tonie bardzo grzecznym odmówić. Oni nie zasługują na to. W końcu to o monarchia a nie koleżanka z którą się pokłóciła a za chwilę jest dobrze. Oni nie są godni aby ich traktować ani poważnie ani z należytym dzacunkiem

 • Gośćhala pisze:

  Megan jest fałszywa trzeba na nią uwazac.

 • Ważka pisze:

  Co jeszcze wymyśli żona Harrego i na co on jeszcze się zgodzi. Bezczelność tych ludzi nie zna granic. Jednego dnia obrzucają jego rodzinę błotem a drugiego chcą wrócić i spotkać się z królową. Cała Meghan wrednota.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×