Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 24.04.2018

Meghan Markle owinęła Harry’ego wokół palca! Specjalnie dla niej zakochany książę złamał rodzinną tradycję!

Meghan Markle, książę Harry, skandale


Książę Harry zrezygnował z polowań na prośbę Meghan Markle

Meghan Markle wprowadziła dużo zamieszania do życia królewskiej rodziny. Królowa, która okazała się bardziej postępowa niż niektórzy jej poddani, przywitała aktorkę bardzo serdecznie, a ponieważ Harry jest jej ulubieńcem – Elżbieta nagięła wiele zasad i reguł panujących w pałacu Buckingham, żeby Meghan poczuła się ciepło przyjęta. Przyszła księżna mogła wziąć udział w rodzinnym świątecznym lunchu (protokół surowo zabrania niezamężnym kobietom spoza rodziny udziału w zamkniętych spotkaniach) czy spędzić Boże Narodzenie w towarzystwie elity – zaszczyty, których Kate Middleton nie będąc żoną Williama nie doświadczała.

Jednak jest szansa, że królowa zdenerwuje się na Meghan i skończy się jej nowatorskie podejście. Książę Harry postanowił zrezygnować dla swojej ukochanej z polowań! Cała rodzina królewska poluje od zawsze, wszyscy to lubią, biorą udział w łowiectwie i wyjeżdżają strzelać do lisów zamieszkujących ich wiejskich posiadłości.

Dla Meghan nie do pomyślenia dla jest zabijanie zwierząt, dlatego zakochany Harry oznajmił, że w takim razie on rezygnuje z rodzinnego sportu.

Jak donosi RadarOnline – po świętach cała rodzina jeździła na polowania, ale teraz zobaczmy tam wszystkich oprócz Meghan i Harry’ego:

Czuła się niekomfortowo z jego polowaniami i nie rozumiała jak ktoś może postrzegać zabijanie jako rozrywkę, na pewno nie zjawi się na polowaniu.

Co na to królowa?

Na te zdjęcia czekali wszyscy! Pierwsze wspólne wyjście ciężarnej księżnej Kate i Meghan Markle! Świąteczny pojedynek na stylizacje wygrała…

Meghan Markle w Wigilię przeżywa wielki dramat! Doszło do tragicznego wypadku

Oficjalne przeprosiny dla Meghan Markle z Pałacu Kensington! Przyszła księżna została znieważona podczas świątecznego spotkania!

A Ty gdzie spędzałeś/aś tegoroczne święta Bożego Narodzenia?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×