Botoks, wypełniacze i jeszcze TO. Meghan Markle zmienia się w podróbkę Kim Kardashian

Meghan Markle, Kim Kardashian

Meghan Markle, Kim Kardashian

Meghan Markle znowu na widelcach tabloidów. Właśnie doniosły, że żona księcia Harry'ego, wpadła w prawdziwą obsesję na punkcie Kim Kardashian. Tabloid twierdzi, że stała się jej podróbką. Co jest przyczyną tego stanu?

Nie da się ukryć, że tabloidy kreują wizerunek Meghan Markle jako kobiety spragnionej władzy, żądnej pieniędzy, zazdrosnej, tej, przez którą od rodziny odszedł książę Harry, co mocno zachwiało monarchią. Teraz do tego obrazu dorzuciły jeszcze jedną rzecz – podobno była aktorka wpadła w prawdziwą obsesję na punkcie Kim Kardashian. Co spowodowało ten stan i jak się objawia?

Megahn Markle wpadła w obsesję na punkcie Kim Kardashian

Według Life&Style Markle ma obsesję na punkcie zarobków Kim Kardashian. Chce zrobić wszystko, żeby na jej konto wpływało więcej pieniędzy, niż wpada najsłynniejszej celebrytce świata.

Osoba wtajemniczona z bliskiego otoczenia byłej księżnej powiedziała:

Meghan marzy o zostaniu miliarderką… musi być bogatsza niż Kardashian.

Informator tabloidu przekonuje, że początkowo wielu myślało, że Markle chce spełnić sen o byciu księżniczką, ale potem wszystko się zweryfikowało.

Chociaż po ślubie z Harrym w 2018 roku od Meghan oczekiwano, że zrobi wszystko w imię monarchii i bycie jej członkiem zadowoli jej ambicje, zrobiła sobie inne wielkie plany.

Po rezygnacji z obowiązków starszego członka rodziny królewskiej Meghan i Harry zamieszkali w USA. Pierwszy ruch w celu pomnożenia majątku już zrobili.

Netflix to był tylko pierwszy z wielu ruchów, które ma doprowadzić Meghan do majątku większego niż posiada Kardashian.

Przypomnijmy – Harry i jego żona podpisali kontrakt z platformą i zajmą się produkcją filmów.

Skoncentrujemy się na tworzeniu treści, które informują, ale także dają nadzieję. Jako młodzi rodzice, tworzenie inspirujących programów rodzinnych jest dla nas również ważne – podkreślają.

Jednak według teorii magazynu, nie treści są istotne dla Meghan, tylko zyski. Mało tego, tabloid informuje także o innym ruchu żony Harry’ego. Zdecydowała się na botoks, wypełniacze, ale to nie wszystko – ponieważ Z kamerą u Kardashianów dobiega końca, pomyślała, żeby wypełnić tę pustkę i zrobić własne reality show.

Plotki krążyły od miesięcy, że ona i Harry robią reality show – mówi informator. – Markle podobno zdecydowała się na dużą dawkę botoksu i wypełniacze, aby wyglądać jak Kardashian i dobrze się prezentować przed kamerami.

To nie jedyna rzecz, którą mama Archiego chce podpatrzeć od Kim. Pragnie wyrobić w sobie wielką odporność na krytykę, jaką posiada Kardashian, przez co Life&Style nazwał ją podróbką.

Paskudne rzeczy, o których mówi się publicznie, ranią uczucia Meghan – powiedział informator. – Ona wręcz uwielbia to, jak Kim odrzuca hejterów, jakby oni nie istnieli.

To wszystko stawia księcia Harry’ego w trudnej sytuacji, pisze dalej tabloid, ponieważ on szanuje Kim, ale nie ma obsesji na jej punkcie tak jak jego małżonka. Czy będzie starał się studzić Megahn w jej zapędach?


Meghan Markle, Kim Kardashian

Meghan Markle, Kim Kardashian

Meghan Markle w amerykańskiej wersji programu Mam Talent

Meghan Markle w amerykańskiej wersji programu Mam Talent

Kim Kardashian ma sześć palców

Kim Kardashian ma sześć palców

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×