Szukaj

Błąd Meghan u źródeł konfliktu żony Harry’ego z księżną Kate? Ekspertki nie mają wątpliwości

Kate i Meghan

Kate i Meghan

Kate i Meghan nie zostały przyjaciółkami. Ich relacje pod lupę wzięły specjalistki od rodziny królewskiej Emily Andrews i Kate Nicholl i odkryły źródło niechęci między księżnymi.

Księżna Kate i Meghan Markle nigdy się nie zaprzyjaźniły. Od początku dostrzegalna była chłodna rezerwa, a nawet niechęć pomiędzy nimi. Mimo prób nie udało im się nawiązać nici porozumienia. Starały się zachować neutralność, ale i to nie zawsze wychodziło.

Książka Carolyn Durrand i Omida Scobiego Finding Freedom, która opisuje napięte stosunki między parą książęcą a resztą rodziny królewskiej, zawiera próby wyjaśnienia źródeł niechęci pomiędzy Kate i Meghan.

Opublikowane przez dziennik The Times fragmenty publikacji mówią m.in. o rzekomej niechęci Windsorów do księżnej oraz zazdrości ze względu na popularność pary wśród Brytyjczyków i nie tylko. Tymczasem Meghan i Harry oficjalnie odcinają się od pracy Durrand i Scobiego. Wydano nawet oświadczenie na ten temat.

Książę i księżna Sussex nie udzielali wywiadów, ani nie wnieśli żadnego wkładu w Finding Freedom (Odnajdując wolność – przyp. red.) – powiedział, cytowany przez Agencję Reutera, rzecznik pary książęcej.

Wiele już na ten temat napisano, ale ciągle do końca jest niejasne, dlaczego tak naprawdę panie się nie polubiły. Pod lupę ich konflikt wzięły Emily Andrews i Kate Nicholl, specjalistki od rodziny królewskiej. Co odkryły?

Błąd Meghan spowodował jej konflikt z Kate?

Od początku ich znajomości mówi się, że księżna Meghan i księżna Kate nie darzą się sympatią. Żona Williama podobno była zazdrosna o uwagę, jaką media poświęcają żonie Harry’ego. Miała jej również za złe, że często łamie zasady królewskiej etykiety. Z kolei Amerykanka miała być rozczarowana protekcjonalnym zachowaniem szwagierki. Ta miała ją ignorować i unikać prywatnych kontaktów. Ostatecznie negatywne emocje przeniosły się także na relacje ich mężów. I nie poprawiły się od kiedy Sussexowie opuścili brytyjską monarchię.

Skąd wziął się problem między paniami? Królewska ekspertka uważa, że wszystko dotyczyło rosnących wymagań księżnej Sussex. Emily Andrews, mówi:

Wydaje mi się, że Meghan miała bardzo nierealistyczne oczekiwania co do jej relacji z Kate.

Miała nadzieję, że żona Williama weźmie ją pod opiekę.

Kate poznała Meghan dość wcześnie, razem z Williamem starali się jej pomóc, ale byli w zupełnie innym miejscu niż nowa zakochana para – dodała.

Podobnie uważa także Katie Nicholl, która podkreśla, że Kate jest w zupełnie innym miejscu. Nie mogła sobie pozwolić na poświęcenie Meghan tyle uwagi, ile ta od niej oczekiwała i tu tkwił jej błąd.

Meghan mogła oczekiwać, że Kate poprowadzi ją za rączkę, a potem się obraziła – mówiła w filmie dokumentalnym.

Jakie są naprawdę relacje między paniami, czy się lubią, czy nie, i czy rzeczywiście jest konflikt, wiedza tylko one same.

 


Księżna Kate, książę William, książę Harry i Meghan Markle – Commonwealth Day

Księżna Kate, książę William, książę Harry i Meghan Markle – Commonwealth Day

Meghan Markle dołączyła do Kate na finale Wimbledonu

Meghan Markle dołączyła do Kate na finale Wimbledonu

Meghan Markle i księżna Kate jak najlepsze przyjaciółki podczas Wimbledonu

Meghan Markle i księżna Kate jak najlepsze przyjaciółki podczas Wimbledonu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×