Szukaj

Meghan Markle i narkotyki. Ojciec księżnej ujawnił kompromitujące fakty z jej życia

Thomas Markle okłamał księcia Harry'ego

Thomas Markle okłamał księcia Harry'ego

Meghan Markle paliła marihuanę?

Meghan Markle rozprowadzała narkotyki. Ojciec księżnej wyjawił, że na pierwszym ślubie córki gościom rozdawano marihuanę. Czy ma na to dowód?

Wygląda na to, że Meghan Markle nie będzie miała okazji do błogiego i pełnego relaksu przeżywania okresu ciąży. Księżna Sussex, która powinna urodzić w okolicach kwietnia 2019 roku wciąż żyje pod nieustanną presją, nie wspominając już o stresie, jaki generują prywatne problemy. Konflikt z księżną Kateksięciem Williamem generuje niebywałe napięcie w pałacu Kensington, z którego książę Harry i jego wybranka już niedługo się wyprowadzą, ale to jedynie czubek góry lodowej. Większe problemy sprawia – cóż za zaskoczenie – rodzina samej Meghan.

Jej przyrodnia siostra, Samantha Markle, opublikowała niedawno otwarty list z „życzeniami” świątecznymi, w którym wytknęła księżnej, że nie ma serca i litości dla ich ojca. Thomas Markle podobno niebywale cierpi z powodu konfliktu z córką, a Samantha nawoływała do Meghan, by ta wyciągnęła rękę na zgodę. Trudno jednak wyobrazić sobie, by Markle miała to zrobić w najbliższej przyszłości. Nie po wywiadzie, którego Thomas udzielił kilka dni temu. Co tym razem wyjawił?

Oskarżył córkę o rozdawanie gościom marihuany na jej pierwszym ślubie:

To nielegalne, ale na Jamajce to nic wielkiego. Palenie marihuany jest tam zwyczajem. Ja nie palę i z tego, co wiem,  Meghan również nie pali. Nie wiem co zrobiłem z moją torebeczką z ziołem. Myślę, że go komuś oddałem – wyjawił niedawno

Jego wypowiedź zainteresowała Daily Mail, które odkryło, że faktycznie na pierwszym ślubie Meghan Markle rozdawano marihuanę. Dostarczyła ją obsługa hotelowa…

Będzie awantura?

Tak się bawi Meghan Markle! Czapka Mikołaja, mikrofon w dłoni i show na miarę J.Lo! Wyciekło wideo

Kapitalne zdjęcie ciężarnej Meghan Markle trafiło do sieci! Aż wierzyć się nie chce, że zrobił je fan

Meghan Markle na świątecznych zdjęciach paparazzi pokazała więcej niż chciała. Brytyjczycy są pod ogromnym wrażeniem


Meghan Markle śpiewa świąteczną piosenkę w liceum

Meghan Markle śpiewa świąteczną piosenkę w liceum

Księżna Kate i Meghan Markle na mszy świątecznej

Księżna Kate i Meghan Markle na mszy świątecznej

Meghan Markle w bikini

Meghan Markle w bikini

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  W tym środowisku aktorskim w Stanach, chyba można policzyć na palcach u jednej ręki, kto nie zażywał narkotyków. Takie są tam realia tych wszystkich znanych aktorów, piosenkarzy. To jedt zepsuty świat, którym się tak zachwycamy. Taka J. Lopez, jest tak naprawdę osoba zdemoralizowana, miała kołku mężów, nie mówiąc już o kochankach. Skąd ten zachwyt nad jej osoba? Ani nie jest dobra aktorka, piosenkarką, przechodzona kobieta z setna ilością zabiegów estetycznych. Można wymieniać wole znanych wykonawców, aktorów, celebrytów, którzy nie powinni być autorytetami dla nas.

 • księciunio pisze:

  Fajna laseczka,za ladna dla rudzielca.Rudy powinien wybranke poszukac w nizszych warstwach spolecznych swego kraju.Czyli krotko mowiac powinien wżenic sie w pospulstwo.

 • Gość pisze:

  Jak taki kochający tatuś to niech zamknie ryj i niech się nie kompromituje

 • Gość pisze:

  Ona jest jeszcze gorsza niż myślałam.

 • Gość pisze:

  Wyjątkowa kanalia, wie że była marihuana a nie wie co zrobił ze swoją porcją. Ten wyjątkowy cynik pamięta tylko to co może skompromitować jego córkę.

 • Gość pisze:

  Ale jak ojciec opłacał jej drogie szkoły , to był kochany, a teraz kiedy dzięki małżeństwu może mieć co chce, to ojciec już niepotrzebny . Królowa będzie sobie w brodę pluć, że się zgodziła na to małżeństwo .

 • Gość pisze:

  Jak mnie wkvrwiają te zawistne komentarze! Czego chcecie od kobiety? Ma urodę i to was boli? Niech jest szczęśliwa każdy ma do tego prawo! Ci co ją obgadują pewnie gówno mają, są brzydkie jak noc i mają obleśnego męża – ale on was kocha więc szanujcie siebie i jego i nie oczerniajcie innych!

 • Gość pisze:

  Tak nie zachowuje się kochający córkę ojciec- tak zachowuje się kochający kasę, niedowartościowany i sfrustrowany nieudacznik.

 • Gość pisze:

  Meghan nadaje się do Hollywood, ale nie do rodziny królewskiej. Ja w niej cały czas widzę celebrytkę , a nie księżną.

 • Gość pisze:

  A Harry to był inny. Trafił swój na swego !

 • Gość pisze:

  Zawsze wiedziałam , że z Meghan to niezłe ziółko.

Komentarze są wyłączone

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×