Meghan Markle i narkotyki. Ojciec księżnej ujawnił kompromitujące fakty z jej życia

Thomas Markle okłamał księcia Harry'ego

Thomas Markle okłamał księcia Harry'ego

Meghan Markle paliła marihuanę?

Meghan Markle rozprowadzała narkotyki. Ojciec księżnej wyjawił, że na pierwszym ślubie córki gościom rozdawano marihuanę. Czy ma na to dowód?

Wygląda na to, że Meghan Markle nie będzie miała okazji do błogiego i pełnego relaksu przeżywania okresu ciąży. Księżna Sussex, która powinna urodzić w okolicach kwietnia 2019 roku wciąż żyje pod nieustanną presją, nie wspominając już o stresie, jaki generują prywatne problemy. Konflikt z księżną Kateksięciem Williamem generuje niebywałe napięcie w pałacu Kensington, z którego książę Harry i jego wybranka już niedługo się wyprowadzą, ale to jedynie czubek góry lodowej. Większe problemy sprawia – cóż za zaskoczenie – rodzina samej Meghan.

Jej przyrodnia siostra, Samantha Markle, opublikowała niedawno otwarty list z „życzeniami” świątecznymi, w którym wytknęła księżnej, że nie ma serca i litości dla ich ojca. Thomas Markle podobno niebywale cierpi z powodu konfliktu z córką, a Samantha nawoływała do Meghan, by ta wyciągnęła rękę na zgodę. Trudno jednak wyobrazić sobie, by Markle miała to zrobić w najbliższej przyszłości. Nie po wywiadzie, którego Thomas udzielił kilka dni temu. Co tym razem wyjawił?

Oskarżył córkę o rozdawanie gościom marihuany na jej pierwszym ślubie:

To nielegalne, ale na Jamajce to nic wielkiego. Palenie marihuany jest tam zwyczajem. Ja nie palę i z tego, co wiem,  Meghan również nie pali. Nie wiem co zrobiłem z moją torebeczką z ziołem. Myślę, że go komuś oddałem – wyjawił niedawno

Jego wypowiedź zainteresowała Daily Mail, które odkryło, że faktycznie na pierwszym ślubie Meghan Markle rozdawano marihuanę. Dostarczyła ją obsługa hotelowa…

Będzie awantura?

Tak się bawi Meghan Markle! Czapka Mikołaja, mikrofon w dłoni i show na miarę J.Lo! Wyciekło wideo

Kapitalne zdjęcie ciężarnej Meghan Markle trafiło do sieci! Aż wierzyć się nie chce, że zrobił je fan

Meghan Markle na świątecznych zdjęciach paparazzi pokazała więcej niż chciała. Brytyjczycy są pod ogromnym wrażeniem


Meghan Markle śpiewa świąteczną piosenkę w liceum

Meghan Markle śpiewa świąteczną piosenkę w liceum

Księżna Kate i Meghan Markle na mszy świątecznej

Księżna Kate i Meghan Markle na mszy świątecznej

Meghan Markle w bikini

Meghan Markle w bikini

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×