Gratulacje! Były mąż Meghan Markle zostanie ojcem. Wyciekło zdjęcie ciężarnej żony Trevora Engelsona

Trevor Engelson były mąż Meghan Markle

Trevor Engelson były mąż Meghan Markle

Były mąż Meghan Markle, Trevor Engelson, wraz ze swoją obecną żoną Tracey Kurland spodziewają się pierwszego dziecka. Płyną do nich gratulacje z całego świata.

Trevor Engelson to pierwszy mąż Meghan Markle, znany w branży jako producent filmowy. Ich wspólny związek trwał dziesięć lat, natomiast małżeństwem byli przez dwa lata. Pobrali się na Jamajce w 2011 roku, a uroczystości ślubne na plaży dla ponad setki gości trwały aż cztery dni.

To właśnie były mąż obsadził Meghan w produkowanym przez siebie serialu W garniturach, który przyniósł młodej aktorce światową popularność. Problemy w ich związku zaczęły się krótko po ślubie, gdyż małżonka ze względu na swój rodzaj pracy żyła na walizkach. Para nie miała dla siebie wystarczająco dużo czasu i w końcu, w 2013 roku, podjęli decyzję o rozstaniu. Markle wysłała byłemu ukochanemu pierścionek zaręczynowy oraz obrączkę drogą pocztową.

Jako oficjalny powód rozstania Meghan i Trevor podali różnicę charakterów, która była nie do pogodzenia. Natomiast tuż po ich rozstaniu były mąż powiedział do swojego byłego teścia, Thomasa Markle:

Jeżeli wspomnisz przy mnie jej imię, nigdy więcej się do ciebie nie odezwę.

Były mąż Meghan Markle zostanie ojcem

Trevor swojej obecnej żonie oświadczył się w słonecznej Kalifornii, a o fakcie również poinformował na Instagramie. Opublikował wtedy ich wspólne zdjęcie, ukazując na nim lewą rękę żony z diamentowym pierścionkiem na palcu i podpisał je:

Najszczęśliwszy facet na świecie! Szykujcie się na imprezę!

Były mąż Meghan Markle – Trevor Engelson – wziął ślub

Były mąż Meghan Markle – Trevor Engelson – wziął ślub

Trevora Engelsona i jego żona Tracey Kurland, spodziewają się swojego wspólnego pierwszego dziecka, o czym dumny, przyszły tata poinformował na swoim prywatnym koncie na Instagramie. Na dodanej fotografii oboje są w ochronnych maskach, a Trevor z dumą tuli rosnący brzuszek żony. Dołączone zostały także następujące słowa:

Przyszła matka roku i tata oraz ich mała dziewczynka. Najlepsza rzecz, jaką kiedykolwiek udało mi się wyprodukować, bez dwóch zdań to nasza dziewczynka. Jestem niezwykle podekscytowany tym faktem, że poznamy się już we wrześniu.

Zdjęcie ciężarnej żony Trevora Engelsona wyciekło z prywatnego profilu mężczyzny. Opublikowały je m.in. The Sun i Daily Mail.

Gratulujemy!


Trevor Engelson z ciężarną żoną

Trevor Engelson z ciężarną żoną

Trevor Engelson i Tracey Kurland wzięli ślub

Trevor Engelson i Tracey Kurland wzięli ślub

Trevor Engelson i Tracey Kurland wzięli ślub

Trevor Engelson i Tracey Kurland wzięli ślub

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×