Szukaj

Meghan Markle publicznie obraziła księżną Kate! Żona Williama nie chce jej znać po tym, co powiedziała

Księżna Kate i Meghan Markle od wielu miesięcy są bacznie obserwowane przez media, a także miłośników rodziny królewskiej, a wszystko za sprawą konfliktu, który rzekomo między nimi trwa. Ostatnio tabloidy doniosły, że księżna Kate ma już serdecznie dość Meghan i unika jej towarzystwa jak ognia! Zobacz, co się wydarzyło.
Meghan Markle, księżna Kate

Meghan Markle, księżna Kate

Ostatnie miesiące, to czas gorących plotek wokół brytyjskiej rodziny królewskiej, a konkretnie rzekomego konfliktu na linii księżna Meghan Markle – księżna Kate. Mówi się o „zaciekłości” i „poważnym kryzysie”, a także o tym, że kiepskie relacje obu pań poróżniły całą rodzinę. I choć pogłoski zostały oficjalnie zdementowane przez Pałac Buckingham, dziennikarze nie przestają drążyć tematu.

Zobacz: Meghan Markle działa na księżną Kate jak płachta na byka. Wszystko wyszło po wspólnej wizycie na Wimbledonie

Księżna Kate i Meghan Markle pojawiły się na finale kobiecego Wimbledonu. Panie nie tylko usiadły obok siebie i oglądały rozgrywki, ale także komentowały wydarzenia na boisku, głośno się przy tym śmiejąc. Wydawało się więc, że księżne doskonale bawią się w swoim towarzystwie, wyglądało to, jakby próbowały udowodnić, że konflikt między nimi, o którym jakiś czas temu na bieżąco informowała kolorowa prasa, wcale nie istnieje. Czy aby na pewno?

Zobacz: Meghan Markle i księżna Kate razem na Wimbledonie jak najlepsze przyjaciółki! Zdjęcia z prędkością światła obiegają sieć!

Meghan Markle i księżna Kate jak najlepsze przyjaciółki podczas Wimbledonu

Meghan Markle i księżna Kate jak najlepsze przyjaciółki podczas Wimbledonu 2019

Dlaczego księżna Kate nie lubi Meghan Markle?

Podobno Księżna Kate unika kontaktu z Meghan Markle! Nie chce nawet przebywać z nią w tym samym miejscu, dlatego nie spieszy się z wizytą w pałacu Balmoral, gdzie co roku, latem, na zaproszenie królowej Elżbiety II, czas spędzają członkowie rodziny królewskiej. Meghan Markle miała urazić księżną Kate komentarzem, dotyczącym najnowszej okładki magazynu Vogue, księżna Sussexu była odpowiedzialna za wrześniowe wydanie. Na pierwszej stronie zamieściła zdjęcie piętnastu inspirujących kobiet. Meghan nie chciała wystąpić na okładce. Stwierdziła, że jest to zarozumiałe i samochwalcze.

Zobacz: Meghan Markle za pomoc przy tworzeniu „Vogue’a” wysłała list z ekskluzywnym prezentem! Zdjęcie niespodzianki opublikowano w sieci!

Słowa aktorki bardzo dotknęły żonę Williama, ponieważ Kate, podobnie jak księżna Diana, prezentowała się na pierwszej stronie tegoż magazynu. Ponadto Meghan i Harry mieli urazić księżną wypowiedzią o dzieciach. Brat Williama wyznał w magazynie Vogue, że chce chronić planetę przed przeludnieniem, a co za tym idzie Meghan urodzi tylko jeszcze jedno dziecko. Księżna Kate i książę William doczekali się trójki potomstwa. Według Kate ta wypowiedź nigdy nie powinna mieć miejsca, bo nie przystaje członkowi rodziny królewskiej!

View this post on Instagram

Introducing the September 2019 issue of #BritishVogue, guest-edited by HRH The Duchess of Sussex @SussexRoyal. Entitled #ForcesForChange, the cover features 15 world-leading women who are reshaping public life for global good, and were personally chosen by The Duchess of Sussex, and British Vogue’s editor-in-chief @Edward_Enninful. The 16th slot – which, in print, appears as a mirror – is intended by The Duchess to show how you are part of this collective moment of change too. Click the link in bio to read about how The #DuchessOfSussex became the first guest editor of the September issue in the magazine’s 103-year history. Photographed in New York, Stockholm, London and Auckland by @TheRealPeterLindbergh, with fashion editors @Edward_Enninful and @TheRealGraceCoddington, hair by @BartPumpkin and @SergeNormant, make-up by @TheValGarland and @Diane.Kendal, nails by @LorraineVGriffin and @YukoTsuchihashi. On newsstands Friday 2 August. Starring: @AdwoaAboah @AdutAkech @SomaliBoxer @JacindaArdern @TheSineadBurke @Gemma_Chan @LaverneCox @JaneFonda @SalmaHayek @FrankieGoesToHayward @JameelaJamilOfficial @Chimamanda_Adichie @YaraShahidi @GretaThunberg @CTurlington

A post shared by British Vogue (@britishvogue) on

Kulisy konfliktu księżnej Kate z Meghan Markle

Jeśli wierzyć plotkom księżne faktycznie są w poważnym konflikcie, a jeśli nie są, to były. Pierwsze doniesienia na ten temat pojawiły się w listopadzie ubiegłego roku, a przyczynkiem miała być analiza mowy ciała obu pań. Jak donosił wtedy Daily Telegraph, żona księcia Williama miała nawet płakać przez szwagierkę. Do kłótni doszło jeszcze przed ślubem Meghan Markle i księcia Harry’ego. Księżna Kate usłyszała kilka gorzkich słów od szwagierki w czasie przymiarki sukienki księżniczki Charlotte, która była druhną na ślubie Meghan.

Trudno doszukać się źródeł konfliktu między paniami, nie wiadomo też czy rzeczywiście jest realny. Pojawiają się informacje, że księżne są zupełnie różne i nie mają ze sobą zbyt wiele wspólnego, ale bardzo starają się dogadać. Pałac ma problem nie tylko z plotkami na temat księżnych, ale również w panującym w sieci hejtem. Specjalne grupy pracowników zajmują się ciągłym kontrolowaniem forów internetowych i usuwaniem hejterskich komentarzy. Zdaje się, że temat konfliktu między paniami, nie umrze tak szybko, a plotkarskie gazety będą tylko podsycały plotki, bo im się to zwyczajnie opłaca.

Zobacz: Wyciekła treść prywatnego meila od Kate do przyjaciół. Czy jako księżna powinna pisać takie rzeczy?

Księżna Kate i Meghan Markle świętują obchody Wspólnoty Narodów

Księżna Kate i Meghan Markle na obchodach Wspólnoty Narodów, 2019


Meghan Markle dołączyła do Kate na finale Wimbledonu

Meghan Markle dołączyła do Kate na finale Wimbledonu

Księżna Kate i Meghan Markle świętują obchody Wspólnoty Narodów

Księżna Kate i Meghan Markle świętują obchody Wspólnoty Narodów

Księżna Kate i książę Harry świętują obchody Wspólnoty Narodów

Księżna Kate i książę Harry świętują obchody Wspólnoty Narodów

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

Polecane dla Ciebie

×