Drugie baby shower Meghan Markle. Znamy plan przyszłej mamy. Będzie zupełnie inaczej niż za pierwszym razem

Meghan baby shower

Meghan baby shower

Meghan Markle jest już na ostatniej prostej na porodówkę. Żona księcia Harry'ego będąc w pierwszej ciąży miała spektakularny baby shower. Jak będzie tym razem?

Meghan Markle i książę Harry spodziewają się drugiego dziecka. Małżonkowie szczęśliwą nowiną podzielili się zaledwie kilka tygodni temu, a księżna Sussexu jest już na ostatniej prostej na porodówkę. Niedawno starszy synek pary, Archie świętował swoje drugie urodziny. Z tej okazji jego rodzice zdobyli się na piękny gest i podarowali jednej z organizacji dobroczynnych aż 200 czapek. Małżonkowie cały czas zaangażowani są w działalność charytatywną i wspierają najbardziej potrzebujących. W tym celu założyli własną fundację Archwell, dzięki której mogą pomagać nie tylko w swoim otoczeniu, ale także bardziej globalnie.

Małżonkowie podczas pandemii łączyli się z przedstawicielami różnych środowisk, a także zanosili posiłki osobom starszym, co kilkukrotnie uwiecznili paparazzi. Nawet pod koniec ciąży Meghan angażuje się w różne akcje społeczne, a dowodem na to jest ostatnie nagranie, które zostało odtworzone podczas koncertu VAX LIFE, gdzie gwiazdy promowały szczepienia przeciwko Covid-19.

Meghan Markle urządzi baby shower?

Meghan Markle odlicza już dni do drugiego porodu. Razem z Harrym spodziewają się córeczki, o czym poinformowali w wywiadzie, jakiego udzielili Oprah Winfrey. Podczas pierwszej ciąży księżna Sussexu miała wspaniałe baby shower. Z Londynu poleciała do Nowego Jorku, gdzie jej przyjaciółka Serena Williams zorganizowała imprezę dla przyszłej mamy, na którą wydała kilkaset tysięcy dolarów. Na tę okazję wynajęła dwupoziomowy penthouse w hotelu The Mark, gdzie zaprosiła wiele znanych celebrytek. Na imprezie pojawiła się między innymi Amal Clooney. Za jedną dobę w takim apartamencie trzeba zapłacić 75 tys. dolarów.

Przyszła mama dotarła na miejsce w prywatnym odrzutowcu i wróciła w taki sam sposób. Pałac Kensington oficjalnie poinformował wtedy, że impreza była zorganizowana z prywatnych środków księżnej. Tym razem oczekując na narodziny córeczki Meghan nie ma zamiaru organizować baby shower. Informator magazynu US Weekly zdradził, co wiadomo na ten temat.

Meghan uważa, że wielki baby shower z prezentami nie jest teraz odpowiedni. Na świecie jest zbyt wiele konfliktów. Ona i Harry byli tak zaangażowani w sprawy humanitarne, że oboje czują, że ich czas i zasoby można wykorzystać na lepszy cel – podaje źródło magazynu US Weekly.

Przyszła mama jest tak dalece zaangażowana w sprawy charytatywne i w to co dzieje się na świecie, że nie myśli o imprezach. To piękny i symboliczny gest z jej strony.


Ksi??na Sussex przylecia?a na baby shower do Nowego Jorku

Meghan Markle and Serena Williams Leave Dinner at the Polo Bar in NYC Pictured: Meghan Markle,Serena Williams World Rights, No Portugal Rights

Ksi??na Sussex przylecia?a na baby shower do Nowego Jorku

Meghan Markle and Serena Williams Leave Dinner at the Polo Bar in NYC Pictured: Meghan Markle World Rights,

Przygotowania do baby shower Meghan Markle

Przygotowania do baby shower Meghan Markle

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×