Meghan Markle w końcówce ciąży połączyła się z fanami. Od jej brzuszka nie można oderwać oczu. Razem z Harrym odliczają dni do porodu

Meghan Markle

Meghan Markle

Meghan Markle była jedną z gwiazd koncertu VAX LIFE. Żona księcia Harry'ego uświadamiała fanów, jak ważne są szczepienia. Pokazała się na kilka dni przed drugim porodem. 

Meghan Markle razem z księciem Harrym ponad rok temu podjęli decyzję o tym, by wycofać się ze swoich obowiązków względem rodziny królewskiej. Małżonkowie mieli dosyć życia na świeczniku i braku pomocy ze strony instytucji, jak nazywali monarchię. O wszystkich swoich problemach zdecydowali się opowiedzieć w bardzo głośnym wywiadzie, którego udzielili Oprah Winfrey. Niestety swoimi wyznaniami nie postawili rodziny królewskiej w najlepszym świetle. Meghan ujawniła kulisy konfliktu z księżną Kate, a Harry opowiedział o niezbyt dobrych relacjach z bratem i ojcem. Małżonkowie oszczędzili jedynie królową Elżbietę II, która jak się okazało była dla nich prawdziwym wsparciem.

Początek tego roku zaczął się dla małżonków doskonale. Zakochani w lutym poinformowali, że oczekują na narodziny drugiego dziecka. W sieci pojawiło się wspólne zdjęcie przyszłych rodziców z pięknej sesji ciążowej. Podczas wspomnianego wcześniej wywiadu ujawnili, że oczekują na narodziny córeczki.

Meghan Markle pokazała się w końcówce ciąży

Meghan w trakcie ciąży nie miała zamiaru odpoczywać. Razem ze swoim mężem podpisali kontrakty ze Spotify i Netlixem. Małżonkowie cały czas udzielali także wywiadów. Przyszła mama podczas pandemii angażowała się także w różnego rodzaju akcje społeczne. Kilka dni temu okazało się, że udało jej się także napisać pierwszą powieść dla dzieci. Książka The Bench, która jest inspirowana relacjami księcia Harry’ego i Archiego trafi na rynek 8 czerwca, ale już wiadomo, że wzbudzi spore zainteresowanie.

Meghan jest już na ostatniej prostej przed porodem, a w wywiadzie, którego udzieliła Oprah Winfrey, wyznała, że jej córeczka urodzi się na początku lata. Podczas odliczania dni do tego ważnego wydarzenia znalazła czas by połączyć się z uczestnikami koncertu VAX LIFE. Gwiazda nie była obecna na samej gali, ale podczas transmisji on-line uświadamiała fanów, jak ważne są szczepienia.

Ten rok został określony przez społeczności, które niestrudzenie i heroicznie zbierają się razem, by stawić czoła Covid-19. Zebraliśmy się tutaj dziś wieczorem, ponieważ droga przed nami staje się jaśniejsza, ale każdemu z nas zajmie sporo czasu nim pójdziemy do przodu. Jako przewodnicząca kampanii Vax Live, mój mąż i ja uważamy, że niezwykle ważne jest, aby nasze zdrowie było priorytetem. A zwłaszcza zdrowie kobiet, które zostały nieproporcjonalnie dotknięte tą pandemią.

Ubrana w piękną czerwoną kreację w różowe kwiaty Meghan nie tylko zachęcała do szczepień, ale także pokazała się zaledwie na kilka dni przed porodem. Nie sposób było oderwać wzroku od jej sporych rozmiarów brzuszka. Uroku tej stylizacji dodawała także jej fryzura. Długie rozpuszczone i lekko podkręcone włosy pięknie komponowały się ze strojem. Trzeba przyznać, że w końcówce ciąży wygląda kwitnąco.


Meghan Markle

Meghan Markle

Meghan Markle

Meghan Markle

Meghan Markle

Meghan Markle

Komentarze

  • Gość pisze:

    Wszystko pięknie i w słusznym celu tylko po co podkreślać różniące w kolorze skory! Dla mnie kobiety nie maja koloru skory! To kobiety, dzieci, mężczyźni z takimi samymi prawami, uczuciami i radością życia. I sorry ale tak powinno być! Ludzkość i człowieczeństwo!

  • Gość pisze:

    Niech im się szczęści, chociaż żal mi Harrego i uważam Meghan za modliszkę.

  • Gość pisze:

    „…mój mąż i ja” 😂😂😂😂 Tak się kopiuje styl przemawiania Elżbiety II 😂😂😂 Meghan, prawie jak królowa 😂😂😂😂

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×