Szukaj

Meghan Markle wydała książkę bez zapowiedzi. Tak wygląda okładka literackiego dzieła księżnej

Meghan wydaje książkę dla dzieci

Meghan wydaje książkę dla dzieci

Meghan Markle pochwaliła się kolejnym projektem, jaki zrealizowała po odejściu z rodziny królewskiej. Już niedługo pojawi się jej debiut literacki, książka dla dzieci The Bench. Zobaczcie okładkę.

Książę Harry i Meghan Markle w zeszłym roku zrezygnowali ze sprawowania obowiązków w rodzinie królewskiej. Zgodnie z porozumieniem, jakie zawarli z królową Elżbietą II, swoje funkcje wypełniali do końca marca 2020. Potem przenieśli się za ocean. Przez pewien czas mieszkali w Kanadzie, potem w Los Angeles, a następnie przeprowadzili się do Santa Barbara.

Odkąd małżonkowie zaczęli życie na własny rachunek, podjęli kilka odważnych decyzji. Na łamach magazynu People ogłosili drugą ciążę Meghan Markle. Udzielili wywiadu Oprah Winfrey, który był szeroko komentowany na całym świecie. Zdradzili w nim skrywane rodzinne sekrety, a także płeć drugiego maluszka – Archie będzie miał siostrę. Podpisali także kontrakty ze Spotify i Netflixem.

Meghan Markle po odejściu z rodziny królewskiej przez cały ubiegły rok prowadziła rozmowy z dziewczętami z Girls Inc. i National Women’s Law Centre, a także współpracowała z kilkoma organizacjami. Okazuje się także, że napisała swoją pierwszą powieść dla dzieci.

Meghan Markle wydaje książkę dla dzieci

Meghan Markle niespodziewanie wydaje książkę dla dzieci inspirowaną relacją Archiego i Harry’ego. Debiutancka publikacja, The Bench, została zilustrowana przez wybitnego artystę Christiana Robinsona i zostanie opublikowana przez Random House Children’s Books 8 czerwca 2021 r.

Opowieść dotyczy „szczególnej więzi między ojcem i synem – widzianej oczami matki. Zainspirowana jej własnym mężem i synem” i „wzruszająco przedstawia ewoluującą i rozszerzającą się relację między ojcami i synami oraz przypomina nam o wielu sposobach miłości i o tym, że uczucie może nabierać kształtu i wyrażać się w nowoczesnej rodzinie ”.

Ławka zaczęła się jako wiersz, który napisałam dla męża w Dzień Ojca, miesiąc po urodzeniu Archiego – powiedziała Meghan – Ten wiersz stał się tą historią. Christian nakładał na siebie piękne i eteryczne ilustracje akwarelowe, które oddają ciepło, radość i komfort relacji między ojcami i synami ze wszystkich środowisk; ta reprezentacja była dla mnie szczególnie ważna, a Christian i ja pracowaliśmy dokładnie, aby zobrazować tę szczególną więź bardzo wszechstronnie.

Wyraziła także nadzieję, że książka zostanie jednakowo zrozumiana przez każdą rodzinę.

Mam nadzieję, że The Bench będzie rezonować z każdą rodziną, bez względu na jej stan, tak samo jak koresponduje z moją.

Meghan, która w nadchodzących tygodniach spodziewa się córeczki, wcześniej miała doświadczenie jako pisarka, prowadząc swój blog o stylu życia, The Tig.

Wcześniej napisała również dla magazynu Time esej na temat piętna otaczających nas czasów.

Zainteresowanie publikacją już jest ogromne. Zdaje się, że szykuje się wielki hit.


Meghan wydaje książkę dla dzieci

Meghan wydaje książkę dla dzieci

Meghan i Harry - nowe zdjęcie Archiego

Meghan i Harry - nowe zdjęcie Archiego

Meghan i Harry w ciążowej sesji

Meghan i Harry w ciążowej sesji

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  Plagiat?
  Bo tabloid tak napisal?
  Sądzisz, xe tak znany ilustrator jak Christian Robinson pozwoliłby sobie ma plagiat?
  To jest szukamie dziury w calym. Ławeczka jest ulubionym i często wykorzystywanym przez H&M elementem podczas wywiadów, sesji zdjęciowych, tp
  Jest też elementem prawie każdej książki dla dzieci o rodzinie, wycieczkach , zabawach. Podobnie jak drzewa, ptaki, zwierzęta i tp.
  Zainteresuj się trochę, bo póki co łykasz te bzdury, jak kaczka kluski, a przy okazji promuje sie auorka tej niby splagiatowanej książki.

 • Gość pisze:

  Okazało się, że to plagiat. Ktoś jest zaskoczony?

 • Gość04052021 pisze:

  Nie może, ale lubi;)

 • Gość pisze:

  jaka tam z niej księżna?

 • Kasiaewa pisze:

  Ja już się pogubiłam ona może używać tytuł czy nie?

  • Gość pisze:

   Meghan to vsly czas Księżna Sussexu, hrabina Dumbarton, baronessa Kilkeel

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×