To będzie cios dla Harry’ego. Tabloid przyłapał Meghan i Toma Cruise’a na gorącym uczynku

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i Tom Cruise wkrótce wspólnie podbiją Hollywood? Szokujące doniesienia obiegły media. Co udało się ustalić australijskim dziennikarzom?

Meghan Markle, zanim związała się z księciem Harrym, była aktorką. Sławę przyniosła jej rola w serialu W Garniturach. Pomimo świetnie zapowiadającej się kariery, w momencie, w którym zgodziła się poślubić swojego męża, musiała zaprzestać dalszego grywania w filmach i aktywności w social mediach – królewski protokół jej tego zabraniał.

Niedawno małżonkowie zrezygnowali z części obowiązków członków rodziny królewskiej, zrzekając się m.in. tytułów HRH (Jego/Jej Królewskiej Wysokości), a także z finansowania swoich rachunków przez państwo. Tym samym otworzyli sobie furtkę do zamkniętych wcześniej drzwi, w tym do aktorstwa.

Pierwsze kroki, by wrócić do grania, Meghan poczyniła już kilka miesięcy temu. Dzięki pomocy Harry’ego nawiązała współpracę z Disney’em. Czyżby miała apetyt na więcej?

[wp_quiz id=”546″]

Meghan Markle i Tom Cruise razem będą współpracować?

Z takimi szokującymi informacjami przychodzi nowy numer New Idea. Jak donoszą dziennikarze australijskiego tabloidu, Markle nie tylko chce podbić Hollywood, ale planuje zrobić to u boku przystojnego aktora, Toma Cruise’a, z którym „została przyłapana na gorącym uczynku”. Jakim?

Jak donoszą informatorzy portalu, już wkrótce powinno dość do spotkania księżnej, ze wspomnianą hollywoodzką gwiazdą:

Meghan i Harry już poruszają się w tych samych kręgach, co inne światowe gwiazdy, takie jak George i Amal Clooney. Dlatego jest prawie nieuniknione, że Meghan i Harry wkrótce skrzyżują ścieżki z Tomem.

Meghan Markle i Tom Cruise na okładce magazynu

Meghan Markle i Tom Cruise na okładce magazynu

To on ma jej pomóc wrócić do łask światowego show-biznesu. Zwłaszcza, że księżna będzie nalegać na swojego męża, by ten kupił dom nie gdzie indziej, niż w Hollywood.

Zawsze wiedziałem, że Meghan nie porzuci Hollywood – przyznał Thomas Markle Jr.

Dowodem ma być okładka, która pokazuje księżną u boku Toma. Czy rzeczywiście doszło do ich schadzki? Nic bardziej mylnego. Cruise i Markle spotkali się… jedynie w programie komputerowym. Pierwsza strona magazynu w rzeczywistości została zrobiona w Photoshopie. Jest to kolaż dwóch różnych zdjęć, które powstały w różnych miejscach. Podobno Meghan i Tom prywatnie nigdy nie poznali się, nawet nie mieli okazji minąć się na czerwonym dywanie. Aktor na salonach bryluje rzadko, a Markle, zanim została sławna, była aktorką drugoplanową, która o zaproszeniu na Oscary czy Złote Globy mogła jedynie pomarzyć.

Wygląda więc na to, że jeśli księżna rzeczywiście będzie chciała wrócić do aktorstwa, będzie musiała zrobić to samodzielnie, a nie przy pomocy znanych znajomych.

Zobacz także: Meghan Markle przyłapana na spacerze z synem. Tak ubrana w ogóle nie wygląda jak księżna


Książę Harry i Meghan Markle – pierwsze wystąpienie w 2020

Książę Harry i Meghan Markle – pierwsze wystąpienie w 2020

Meghan Markle kroi tort

Meghan Markle kroi tort

Książę Harry i Meghan Markle

Książę Harry i Meghan Markle

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×