Szukaj

Meghan Markle podpisała swój pierwszy kontrakt z dużą marką! Już zarabia po odejściu z pałacu

Meghan Markle

Meghan Markle

Meghan Markle zdecydowała się na poważny krok. Razem z mężem opuściła rodzinę królewską. Wszyscy się zastanawiają, czym się będzie zajmować, a ona podpisała swój pierwszy kontrakt. Z kim?

Meghan Markle i książę Harry w środę oficjalnie złożyli rezygnację ze stanowiska starszych członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Decyzję ogłosili na Instargramie. Od tamtej pory w mediach jest istna burza. Wszyscy o nich piszą. Wiadomo, że obecnie księżna wróciła do Kanady, gdzie zostawiła Archiego, a Harry negocjuje z rodziną warunki odejścia.

Jedną z najbardziej nurtujących wszystkich rzeczy jest to, czym zajmować się będą Sussexowie. Zdaje się, że nie trzeba się o nich martwić, bo Meghan już podpisała swój pierwszy, duży kontrakt. I to nie z byle kim, bo z samą wytwórnią Disneya!

Meghan Markle – z kim podpisała kontrakt i co będzie robić?

Okazuje się, że księżna Meghan podpisała umowę z Disneyem. Ma podkładać głos w jednym z projektów. Jej wynagrodzenie zostanie przeznaczone na cele charytatywne.

Według The Times of London, Disney przekaże darowiznę na rzecz organizacji charytatywnej, Elephants Without Borders, w zamian za pracę Meghan nad nadchodzącym projektem .

To pierwszy poważny krok w planach Meghan i jej męża księcia Harry’ego, żeby oddzielić się od rodziny królewskiej i zająć się własnymi interesami. Jeśli chodzi o księżną, to nie od dzisiaj się mówi o tym, że chciała wrócić do Hollywood. Nie pogodziła się z tym, że musiała zrezygnować z aktorstwa. To co nie udało się Grace Kelly, która po ślubie z księciem Monako, już nigdy do filmu nie wróciła, udało się jej sprytnie przeprowadzić. Po odejściu z rodziny królewskiej, będzie znowu mogła grac w filmach.

Meghan przebywa obecnie w Kanadzie ze swoim synem Archiem, podczas gdy Harry przebywa w Londynie, negocjując wyjście z rodziny królewskiej.

Gdy urodził się Archie, Disney obdarował Meghan i Harry’ego akwarelową animacją Kubuś Puchatek. Para wzięła także udział w premierze Disneya Króla Lwa w zeszłym roku w Londynie.

Czekamy na kolejne informacje, na temat nowych działań Sussexów.

Zobacz: Donald Trump o konflikcie Meghan i królowej. Czyją stronę trzyma?


Meghan Markle z wizytą w Canada House

Meghan Markle z wizytą w Canada House

Meghan Markle w Windsorze

Meghan Markle w Windsorze

Meghan Markle w fioletowej sukni na One Young World w Royal Albert Hall

Meghan Markle w fioletowej sukni na One Young World w Royal Albert Hall

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×