Wirtualna Polska

OFICJALNE: Meghan i Harry odeszli z rodziny królewskiej. Wydali oświadczenie. Powodem druga ciąża?

OFICJALNE: Meghan i Harry odeszli z rodziny królewskiej. Wydali oświadczenie. Powodem druga ciąża?

Meghan Markle i książę Harry odeszli z rodziny królewskiej. Dlaczego?

Książę Harry i Meghan Markle wycofują się z obowiązków służbowych. Sussexowie wydali długie oświadczenie na Instagramie. Co napisali?

Wirtualna Polska

Meghan Markle i książę Harry oświadczyli, że wycofują się z pełnienia obowiązków służbowych. W długim wpisie opublikowanym na Instagramie Harry i Meghan, którzy właśnie wrócili z sześciotygodniowej przerwy w Kanadzie, ujawnili, że planują stać się niezależni finansowo i podzielą czas między Wielką Brytanię i Stany Zjednoczone.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Meghan Markle i Harry odchodzą z rodziny królewskiej. Oświadczenie pary

Po powrocie z Ameryki Północnej książęta Sussexu zaliczyli pierwsze oficjalne wystąpienie w 2020 roku. Najpierw para odwiedziła ambasadora Kanady w Londynie, któremu podziękowała za ciepłą gościnność okazaną im podczas świątecznego urlopu. Wielu fanów ucieszyło się z ich ponownego zaangażowania w obowiązki królewskie. Tymczasem oni przygotowali bombę! 

[wp_quiz id=”564″]

Oświadczyli na oficjalnym Instagramie, że się wycofują. Jak brzmi treść postu?

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Po wielu miesiącach refleksji i wewnętrznych dyskusji zdecydowaliśmy się na zmianę w tym roku, i zacząć odgrywać nową rolę w tej instytucji (rodzinie królewskiej).

Zamierzamy wycofać się jako„ starsi ”członkowie rodziny królewskiej i starać się o niezależność finansową, jednocześnie nadal w pełni wspierając Jej Królewską Mość Królową. Z Państwa zachęty, szczególnie w ciągu ostatnich kilku lat, czujemy się przygotowani do dokonania tej zmiany.

Harry i Meghan powiedzieli dalej, że podzielą swój czas między Wielką Brytanię a rodzinne Stany Zjednoczone, dodając:

Planujemy teraz zrównoważyć czas między Wielką Brytanią a Ameryką Północną, szanując nasz obowiązek wobec Królowej, Ojczyzny i naszych mecenasów. Ta równowaga pozwoli nam wychować naszego syna z uznaniem dla królewskiej tradycji, w której się urodził, a jednocześnie zapewni naszej rodzinie przestrzeń do skupienia się na następny rozdział, w tym uruchomienie naszej nowej organizacji charytatywnej.

Z niecierpliwością oczekujemy na udostępnienie pełnych szczegółów tego ekscytującego następnego kroku we właściwym czasie, ponieważ nadal współpracujemy z Jej Wysokością Królową, Księciem Walii, Księciem Cambridge i wszystkimi odpowiednimi stronami. Do tego czasu zaakceptujcie nasze najgłębsze podziękowania za nieustające wsparcie.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Zobacz także: Harry nie jest synem Karola? Tabloid dotarł do biologicznego ojca księcia. Tak wygląda

View this post on Instagram

“After many months of reflection and internal discussions, we have chosen to make a transition this year in starting to carve out a progressive new role within this institution. We intend to step back as ‘senior’ members of the Royal Family and work to become financially independent, while continuing to fully support Her Majesty The Queen. It is with your encouragement, particularly over the last few years, that we feel prepared to make this adjustment. We now plan to balance our time between the United Kingdom and North America, continuing to honour our duty to The Queen, the Commonwealth, and our patronages. This geographic balance will enable us to raise our son with an appreciation for the royal tradition into which he was born, while also providing our family with the space to focus on the next chapter, including the launch of our new charitable entity. We look forward to sharing the full details of this exciting next step in due course, as we continue to collaborate with Her Majesty The Queen, The Prince of Wales, The Duke of Cambridge and all relevant parties. Until then, please accept our deepest thanks for your continued support.” – The Duke and Duchess of Sussex For more information, please visit sussexroyal.com (link in bio) Image © PA

A post shared by The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal) on

Wirtualna Polska

Wiadomość ta zaskoczy fanów królewskich, którzy dopiero co, we wtorek zobaczyli Harry’ego i Meghan, którzy pełnili swoje obowiązki, po powrocie z Kanady.

Oczywiście natychmiast pojawiły się spekulacje, że powodem może być nie tylko zmęczenie życiem na świeczniku i zobowiązania, które nakłada na nich bycie członkiem rodziny królewskiej, ale także druga ciąża Meghan. Już wkrótce się przekonamy, ile w tych przypuszczeniach jest prawdy.

Zobacz: Meghan Markle w spódnicy z sieciówki. Bez problemu kupicie ją w Polsce

Królowa odpowiada Meghan i Harry’emu

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Co na to wszystko Pałac Buckingham? Okazuje się, że książęca para nie do końca skonsultowała zmiany z królową i dworem! Rzecznik prasowy królowej wystosował oświadczenie o następującej treści:

Dyskusje z księciem i księżną Sussex są na wczesnym etapie. Rozumiemy ich chęć do zmiany podejścia do ich roli, ale są to skomplikowane kwestie, które wymagają czasu.

Wirtualna Polska

Meghan i Harry wycofują się z pełnienia obowiązków służbowych

Meghan i Harry wycofują się z pełnienia obowiązków służbowych

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Książę Harry i Meghan Markle z wizytą w Canada House

Książę Harry i Meghan Markle z wizytą w Canada House

Książę Harry i Meghan Markle – pierwsze wystąpienie w 2020

Książę Harry i Meghan Markle – pierwsze wystąpienie w 2020

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×