Meghan Markle i książę Harry na trzecią rocznicę ślubu zafundują sobie luksusowe prezenty. Będzie po królewsku

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry za kilka dni będą świętować trzecią rocznicę ślubu. Jakie prezenty wręczą sobie z tej okazji? Zagraniczna prasa podaje swoje propozycje.

Meghan Markle i książę Harry pobrali się 17 maja 2018 roku. Odbyła się spektakularna ceremonia, którą obserwował niemal cały świat. Transmitowały ją największe redakcje. Kolorowa prasa wzięła pod lupę suknie panny młodej, listę gości, a także menu, które przygotowano dla zaproszonych osób. Oprócz członków rodziny królewskiej, wśród nich znajdowały się też znane gwiazdy.

Po ponad dwóch latach do mediów dotarły szczegóły na temat tego dnia. Kilka tygodni temu Markle w wywiadzie z Oprah Winfrey powiedziała, że trzy dni przed zdarzeniem, razem z Harrym wymienili przysięgi miłości podczas prywatnej ceremonii, która odbyła się w ogrodzie na terenie ich posiadłości. Towarzyszył im jedynie arcybiskup Canterbury:

Pobraliśmy się na trzy dni przed tym ślubem. Nikt tego nie wie. Zadzwoniliśmy do arcybiskupa i powiedzieliśmy, że ten spektakl jest dla świata, a my chcemy związku tylko między sobą. Przysięgi złożyliśmy na naszym podwórku w obecności arcybiskupem Canterbury – komentowała Meghan Markle.

Gdy media obiegły doniesienia o sekretnym ślubie, małżonkowie postanowili sprostować te informacje. Ich rzecznik prasowy wydał w tej sprawie oficjalny komunikat:

Para złożyła osobiste przysięgi na kilka dni przed oficjalnym ślubem 19 maja – czytamy w komunikacie.

Meghan Markle i książę Harry: trzecia rocznica ślubu. Jakie prezenty sobie wręczą?

Meghan Markle i książę Harry od ponad roku mieszkają w Stanach Zjednoczonych. Kupili posiadłość, która znajduje się w spokojnej okolicy, w sąsiedztwie innych gwiazd. Wśród nich warto wspomnieć m.in. Katy Perry i Orlando Blooma, z którymi są w bliskich relacjach. Dowodem może być fakt, że książę i aktor wymieniają ze sobą wiadomości tekstowe.

Małżonkowie lada moment zostaną po raz drugi rodzicami. Powitają na świecie upragnioną córeczkę. Zanim to jednak nastąpi, będą świętować trzecią rocznicę ślubu. Jak podaje Hello!, zakochani przygotują dla siebie wyjątkowe, luksusowe prezenty. Chociaż nie wiadomo dokładnie jakie, mówi się, że sięgną po produkty wykonane ze skóry. Portal sugeruje, że wśród nich mogłyby się znaleźć luksusowe torby, kosmetyczki czy zegarki. Ich cena waha się od kilkudziesięciu do nawet ponad 9 tysięcy funtów.

Przykładowe produkty znajdziecie w naszej galerii.


Torba skórzana Barbour Explorer, 224 £ / 1179 zł

Torba skórzana Barbour Explorer, 224 £ / 1179 zł

Zegarek Jaeger-LeCoultre Polaris, 9350 £/ 49 tys. zł

Zegarek Jaeger-LeCoultre Polaris, 9350 £/ 49 tys. zł

Kasztanowa skórzana torba na aparat Vida Vintage, 70 £/ 368 zł

Kasztanowa skórzana torba na aparat Vida Vintage, 70 £/ 368 zł

Komentarze

  • Goia pisze:

    Gu… wiecie, ale każda okazja do poszczucia jest dobra .

  • Gość pisze:

    Stać ich na luksusowe prezenty ta takim się obdarowują. Mnie jak mąż dał bukiet kwiatów z poczty kwiatowej na naszą rocznicę to również się cieszyłam. Najważniejsze dla mnie było że to było szczere i pamięć.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×