Szukaj

Meghan Markle i Harry wydali oświadczenie ws. sekretnego ślubu. A jednak tabloid miał rację. Ich tłumaczenie nie wszystkich przekona

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry pobrali się trzy dni przed uroczystością, którą śledziły miliony osób na całym świecie? Gdy brytyjska prasa spekuluje na ten temat, przedstawiciel pary postanowił zabrać głos. Jego słowa rozwiewają wszelkie wątpliwości.  

Meghan Markle i książę Harry nie tylko odeszli z rodziny królewskiej, ale także udzielili przełomowego wywiadu Oprah Winfrey. Chociaż od jego premiery mijają kolejne dni, nadal budzi on sporo emocji. Wszystko przez fakt, że małżonkowie ujawnili skrywane dotąd sekrety z życia rodziny królewskiej.

Była aktorka wypowiedziała się na temat ślubu. Powiedziała, że wraz z Harrym wymienili przysięgi trzy dni przed uroczystością, o której było głośno na całym świecie. Towarzyszył im jedynie arcybiskup Canterbury:

Pobraliśmy się na trzy dni przed tym ślubem. Nikt tego nie wie. Zadzwoniliśmy do arcybiskupa i powiedzieliśmy, że ten spektakl jest dla świata, a my chcemy związku tylko między sobą. Przysięgi złożyliśmy na naszym podwórku w obecności arcybiskupem Canterbury – komentowała Meghan Markle.

Meghan Markle i książę Harry: kameralny ślub. Czy się odbył?

Od momentu, w którym media obiegły doniesienia o sekretnym ślubie, zagraniczna prasa próbuje dowieść, że nie miał on miejsca. Page Six informował, że ceremonia nie mogła się odbyć bez świadków, bo byłoby to sprzeczne z zasadami kościoła anglikańskiego.

Kika dni później na łamach The Sun ukazał się akt małżeństwa Meghan i Harry’ego. Wynika z niego, że para zalegalizowała związek 19 maja 2018 roku. Eksperci są przekonani, że wszystkie wcześniejsze działania były jedynie próbą generalną:

 Zgodnie z aktem małżeństwa ceremonia, którą zobaczyły miliony ludzi na świecie, była tą uznawaną przez Kościół Anglii oraz obowiązujące zapisy prawne. Mogę się jedynie domyślać, że wymienili się przysięgami w obecności arcybiskupa, co jest obecnie modne, ale była to co najwyżej próba generalna – komentuje Stephen Borton.

Małżonkowie postanowili przerwać milczenie. Rzecznik prasowy pary na łamach The Daily Best wydał oficjalne oświadczenie w tej sprawie. Potwierdził, że Meghan Markle i książę Harry nie pobrali się trzy dni przed oficjalną ceremonią, a jedynie złożyła osobiste przysięgi:

Para złożyła osobiste przysięgi na kilka dni przed oficjalnym ślubem 19 maja – czytamy w komunikacie.

Podkreślono, że te osobiste wymiany przyrzeczeń nie stanowiły małżeństwa.


Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey

Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey

Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey

Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey

Meghan Markle w drugiej sukni ślubnej i książę Harry w smokingu

Meghan Markle w drugiej sukni ślubnej i książę Harry w smokingu

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  Mącą, mącą, mącą żal mi Harrego🙄ona go pogrąży😣

 • Gość P. pisze:

  Nie ma gorszego tyrana, jak się z chama zrobi pana 😉 Cała Nutmeg – wyrachowana, ale nie potrafiąca ogarnąć, jaki zaszczyt spotkał ją w życiu. Dotknąć historii, zostać członkiem RF to nie drugoplanowa rola w serialu 😛 No ale żeby to ogarnąć trzeba mieć klasę – ona nie będzie jej miała za żadne pieniądze 😛

 • Gość pisze:

  cała trójka, i oni i Oprah tym wywiadem się skończyli

 • Gość pisze:

  Pierwsze kłamstwo ujawnione i potwierdzone. Powinni tak przeswietlic cały ich wywiad. Nie udało się Meghan. Zakłamana aktoreczka 2 planu

  • Gość pisze:

   Kreuje się na nieszcześliwą. Myśli, że będzie drugą Dianą. Porażka!

 • lajki com pl pisze:

  Nie lubię ich za dużo kombinowania

 • Olo pisze:

  Przeklamali fakty tu i w kazdym innym stwierdzeniu – a glupia Oprah tylko Oh i Ahbez sprawdzenia prawdy

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×