Książę Harry zaprzyjaźnił się z Orlando Bloomem. SMS-ują w najlepsze. Pochwalił się publicznie, o czym piszą

Książę Harry

Książę Harry

Książę Harry zdradził, że w Kalifornii poznał nowego przyjaciela, jednego z najbardziej znanych aktorów na świecie, Orlando Blooma. Panowie regularnie wymieniają wiadomości. O czym ze sobą piszą?

Książę Harry i jego żona Meghan Markle od ponad roku nie reprezentują interesów królowej Elżbiety II. Mieszkają w Stanach Zjednoczonych, a dokładniej w Santa Barbara, gdzie kupili posiadłość położoną w spokojnej okolicy. Małżonkowie, odkąd odeszli z rodziny królewskiej, podjęli kilka odważnych projektów.

Harry i Meghan podpisali kontrakty ze Spotify i Netflixem, a także wspólnie udzielili wywiadu Oprah Winfrey, w którym ujawnili skrywane sekrety. Realizują też samodzielne projekty. Markle przygotowuje się do wydania książki dla dzieci, Harry był gościem podcastu aktora Daxa Sheparda. Książę opowiedział m.in. o pierwszej randce z przyszłą żoną. Spotkali się w supermarkecie w Londynie, udawali, że się nie znają:

Po raz pierwszy spotkaliśmy się w supermarkecie w Londynie, udawaliśmy, że się nie znamy i wymienialiśmy SMS-y z dwóch różnych końców sklepowej alejki. Ludzie na mnie patrzyli, rzucali dziwne spojrzenia, podchodzili się i mówili: „cześć”. Napisałem do niej: „Czy to ten?”, a ona powiedziała: „Nie, potrzebujesz papieru pergaminowego”. Ja na to: „Gdzie jest papier pergaminowy?”. Miałem na sobie czapkę, wpatrywałem się w podłogę, próbując pozostać incognito – opowiadał Harry.

Książę Harry zaprzyjaźnił się z Orlando Bloomem. Jakie wiadomości wymieniają?

Książę Harry we wspomnianym podcaście ujawnił, że zaprzyjaźnił się ze znanym aktorem. Zdradził, że załapał świetny kontakt ze swoim sąsiadem, Orlando Bloomem. Kilka dni temu dostał wiadomość, w której gwiazdor przestrzegał go przed paparazzim, którzy krążył w okolicy. Fotoreporter próbował zrobić wszystko, by dostać jak najlepsze zdjęcie:

Zaledwie dwa dni temu, Orlando Bloom wysłał mi wiadomość. Przesłał mi zdjęcie, które ma jego ochrona, długowłosego faceta w czapce, ze słuchawkami na uszach, masywnym aparatem, który leżał z tyłu ciężarówki. Samochód prowadzi kobieta, która ma odwrócić uwagę, a paparazzi leży z tyłu i robi zdjęcia. Sfotografował Orlando z Katy i ich dzieckiem, a także robi zdjęcia każdemu, kto pojawia się w tej okolicy. To jest normalne i do przyjęcia?

Książę Harry powiedział, że w Stanach Zjednoczonych śledzą go mniej niż w Wielkiej Brytanii:

Tutaj mogę faktycznie mogę chodzić z podniesioną głową i czuje się inaczej. Czuje się trochę swobodniej. Mogę wozić Archiego na rowerze i dla nikogo nie jest to zaskoczeniem. W Wielkiej Brytanii nie miałem na to szansy.

Mąż Meghan Markle wkrótce będzie spędzać czas nie tylko z Archiem, ale także z córeczką, która pojawi się na świecie. Była aktorka jest w ciąży i lada moment urodzi drugie dziecko.


książę Harry u Jamesa Cordena

książę Harry u Jamesa Cordena

Joe Biden i ksiażę Harry

Joe Biden i ksiażę Harry

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×