Pierwsza randka Meghan i Harry’ego w Londynie nie była romantyczna, za to bardzo zabawna. Książę zdradził wszystkie szczegóły

książę Harry i Meghan

książę Harry i Meghan

Książę Harry był gościem w podcascie Daxa Sheparda. W rozmowie z aktorem wyjawił, jak wyglądały początki znajomości z Meghan. Nie zgadniecie, gdzie poszli na pierwszą randkę. 

Książę Harry i Meghan Markle ponad rok temu podjęli decyzję o tym, by zrezygnować ze swoich obowiązków w rodzinie królewskiej. Małżonkowie spakowali walizki, zabrali synka Archiego i osiedlili się na stałe w USA. Tam od kilkunastu miesięcy wiodą bardzo szczęśliwe życie. Mają piękny dom, w miarę spokojną codzienność, a wkrótce ponownie zostaną rodzicami. Małżonkowie podzielili się kilka tygodni temu bardzo szczęśliwą nowiną. Zapozowali we wspólnej sesji zdjęciowej, podczas której mogliśmy oglądać sporych rozmiarów krągłości przyszłej mamy.

Meghan i Harry jakiś czas później zdradzili też płeć maluszka. Wiadomo, że oczekują na narodziny córki, o czym powiedzieli w wywiadzie, którego udzielili Oprah Winfrey. W rozmowie zdradzili też, jak bardzo zmęczeni byli życiem w monarchii, brakiem prywatności oraz tym, że nie mogli liczyć na pomoc instytucji, której przyszło im służyć. To wszystko spowodowało, że podjęli trudną decyzję o przeprowadzce.

Książę Harry i księżna Meghan chodzili na sekretne randki. Gdzie się spotykali?

Małżonkowie przez 12 miesięcy milczeli i nie komentowali oficjalnie swojej wyprowadzki z Wielkiej Brytanii. Dopiero niedawno zaczęli ujawniać kulisy całej procedury i mówić o tym co działo się na dworze. Zakochani od samego początku byli brani pod lupę nie tylko przez prasę, ale przede wszystkim przez fanów royalsów.

Harry i Meghan zaczynając swój związek nie mogli chodzić na normalne randki. Sussexowie mieli jednak swoje sposoby na to, by spotkać się poza posiadłościami należącymi do monarchii. Ich pierwsza randka odbyła się w supermarkecie, o czym Harry opowiedział w podcaście aktora – Daxa Sheparda. Meghan przyleciała odwiedzić Harry’ego w Londynie, a on udał się w pełnym kamuflażu do jednego ze sklepów.

Po raz pierwszy spotkaliśmy się w supermarkecie w Londynie, udawaliśmy, że się nie znamy i wymienialiśmy SMS-y z dwóch różnych końców sklepowej alejki. Ludzie na mnie patrzyli, rzucali dziwne spojrzenia, podchodzili się i mówili: „cześć”. Napisałem do niej: „Czy to ten?”, a ona powiedziała: „Nie, potrzebujesz papieru pergaminowego”. Ja na to: „Gdzie jest papier pergaminowy?”. Miałem na sobie czapkę, wpatrywałem się w podłogę, próbując pozostać incognito – opowiadał Harry.

Trzeba przyznać, że małżonkowie mieli naprawdę trudne początki znajomości. Przetrwali jednak ten ciężki czas, a teraz mogą cieszyć się swobodą i spacerować z Archiem, a za chwilę z dwójką dzieci po plaży.


Meghan i Harry w ciążowej sesji

Meghan i Harry w ciążowej sesji

Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey

Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey

Meghan Markle i Harry

Meghan Markle i Harry

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×