Szukaj

Nawet TO dotarło do mediów. Cały świat obiegły łóżkowe sekrety Meghan i Harry’ego. Jest sensacja, bo to wiarygodne źródło

Książę Harry i Meghan Markle

Książę Harry i Meghan Markle

Meghan i Harry nie mogą odetchnąć. Wszystko za sprawą ich rzekomej biografii Finding Freedom, która miała premierę 11 sierpnia. Okazuje się, że autorzy wiedzą nawet, kiedy pierwszy raz spędzili ze sobą noc...

Ból głowy Meghan Markle i księcia Harry’ego wywołuje niewątpliwie ich rzekoma biografia Finding Freedom: Harry and Meghan and the Making of a Modern Family. Autorzy tej książki Carolyn Durrand i Omid Scobie twierdzą, że napisali ją z udziałem najbliższych dla pary osób i wszystkie informacje w niej zawarte są potwierdzone co najmniej kilkoma źródłami bliskimi pałacowi.

Publikacja miała premierę 11 sierpnia i przynosi coraz to nowe detale z życia książąt, nawet te najbardziej intymne. Możemy wyczytać na przykład, kiedy Harry i Meghan spędzili ze sobą pierwszą noc.

Kiedy Meghan i Harry po raz pierwszy spędzili ze sobą noc?

Meghan i Harry poznali się w dosyć nieoczywisty sposób, bo na randce w ciemno. Nie znali się wcześniej, a Amerykanka rzekomo ledwo kojarzyła wnuka królowej – tak przynajmniej cały czas twierdzi w wywiadach.

Kiedy w końcu zaczęli być parą oficjalnie, cały świat zastanawiał się, jak zaczęła się ich historia, a najbardziej interesujące było, kiedy piękna aktorka i przystojny książę zdecydowali się na pierwsze zbliżenie intymne.

Oczywiście odpowiedź znajdziemy w książce Durrand i Scobiego. Podobno tuż po pierwszej randce Meghan zadzwoniła do swojej przyjaciółki i zwierzyła się jej, że czuje, że czeka ja coś niezwykłego. Książę Harry pewnie poczuł to samo, bo na trzecią randkę zaprosił piękną dziewczynę na spontaniczny, szalony wyjazd do Botswany.

Na pewno nie ukrywał faktu, że jest zainteresowany. Chciał, żeby to na pewno widziała – powiedział autorom książki informator.

Nowa znajomość, atmosfera przygody, piękne widoki i luksusowy namiot, za który trzeba zapłacić prawie dwa tysiące dolarów za noc…  Czy trzeba czegoś więcej, żeby namiętność wzięła górę? To właśnie tam Harry i Meghan spędzili ze sobą pierwszą wspólną noc.


Meghan i Harry na spacerze

Meghan i Harry na spacerze

Książę Harry i Meghan Markle
Meghan Markle i książę Harry w piekarni. Co tam robili?

Meghan Markle i książę Harry w piekarni. Co tam robili?

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×