Szukaj

„The Sun” ujawnia kulisy współpracy Meghan z tabloidem. Tak chciała zaszkodzić Kate. Sensacyjne odkrycie

Księżna Kate i Meghan Markle

Księżna Kate i Meghan Markle

Magazyn The Sun dotarł do sensacyjnego odkrycia. Według tabloidu Meghan Markle donosi na księżną Kate. Co ma o tym świadczyć?

Księżna Kate jest niezaprzeczalną ulubienicą ludu. Żona księcia Williama odkąd po raz pierwszy pojawiła się u boku przyszłego króla, od razu zyskała sobie aprobatę zarówno rodziny królewskiej, jak i wszystkich sympatyków rodu Windsorów. Inaczej rzecz ma się jeżeli chodzi o wybrankę Harry’ego. Meghan Markle była dość kontrowersyjną kandydatką na żonę dla wnuka królowej Elżbiety II. Starsza od przyszłego męża, rozwódka, która sama pochodzi z rozbitej rodziny – takiego związku na brytyjskim dworze jeszcze nie było.

Żonę księcia Harry’ego od razu zaczęto porównywać do szwagierki, która jest jej całkowitym przeciwieństwem. Skromna, trzymająca się etykiety, wykształcona i z dobrego domu – idealna kandydatka na przyszłą żonę króla Wielkiej Brytanii.

Brytyjskie tabloidy niemal natychmiast zaczęły rozpisywać się o tym, że obie panie żyją w wielkim konflikcie. Chociaż na oficjalnych wystąpieniach trudno było dostrzec rzekomą niechęć, jaka między nimi panowała. Takie zachowanie według kolorowej prasy miało być jedynie przykrywką dla wszystkich nieporozumień.

Meghan donosiła na Kate do kolorowej prasy?

Jakiś czas temu magazyn Taller opublikował artykuł, w którym mogliśmy przeczytać, że Kate jest wściekła na Meghan za to, że wyprowadziła się z mężem do USA. Przez odejście Sussexów, to właśnie na Kate i Williamie spoczęła cała odpowiedzialność, a żona przyszłego króla miała być wyczerpana i zmęczona całą tą sytuacją.

Kate jest wściekła z powodu większego obciążenia pracą. Oczywiście uśmiecha się i ubiera odpowiednio, ale nie chce tego wszystkiego. Czuje się wyczerpana i uwięziona. Pracuje tak ciężko, jak dyrektor generalny wielkiej firmy, ale bez możliwości odpoczynku i wyjazdu na wakacje – czytamy w magazynie Taller.

Kate i William zapowiedzieli, że planują pozwać magazyn za podawanie nieprawdziwych informacji na ich temat. Autorka tekstu twierdzi natomiast, że powoływała się na bardzo wiarygodne źródła.

Okazuje się, że Meghan i dziennikarka mają wspólną przyjaciółkę – Jessicę, za której pośrednictwem żona Harry’ego mogła wypuszczać niepochlebne informacje na temat Kate do bulwarowej prasy. Całą sprawę wytropiła gazeta The Sun, która powołuje się również na dokumenty z rozprawy Meghan z tabloidem Mail on Sunday, które mają dowodzić o powiązaniach dziennikarki, księżnej i jej „bestie”.

W aktach sprawy podobno znajdują się dowody na to, że żona Harry’ego nie raz prosiła dziennikarkę o poprawki w artykułach, tak aby wypadała korzystniej w oczach Brytyjczyków. Miała być przedstawiana jako ta lepsza.

Skąd The Sun ma takie informacje? Nie wiadomo. Wiemy natomiast, że bulwarową prasę mogą czekać kolejne pozwy ze strony rodziny królewskiej.


Księżna Kate, książę William, książę Harry i Meghan Markle – Commonwealth Day

Księżna Kate, książę William, książę Harry i Meghan Markle – Commonwealth Day

Meghan Markle i księżna Kate jak najlepsze przyjaciółki podczas Wimbledonu

Meghan Markle i księżna Kate jak najlepsze przyjaciółki podczas Wimbledonu

Meghan Markle dołączyła do Kate na finale Wimbledonu

Meghan Markle dołączyła do Kate na finale Wimbledonu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×