Szukaj

Co się dzieje ze zdrowiem ciężarnej Meghan Markle? W jej stanie to bardzo niebezpieczne

Meghan Markle

Meghan Markle ma problemy ze zdrowiem?

Meghan Markle niedługo powita na świecie swoje pierwsze dziecko. Księżna Sussex i jej mąż, książę Harry, ogłosili wesołą nowinę 15 października tuż przed wyjazdem na królewskie tournee po Nowej Zelandii, Australii, Fidżi i Tondze. Para nie chciała dłużej odwlekać dzielenia się z poddanymi tym bardzo szczęśliwym dla nich okresem, ale czekała do końca pierwszego trymestru by mieć pewność, że ciąża nie jest zagrożona.

I choć według brytyjskich tabloidów Meghan czuje się świetnie, a dziecko rozwija się tak, jak powinno, królewscy fani zauważyli niepokojącą rzecz. To samo przez lata martwiło ich w związku z księżną Dianą.

Chodzi o wagę księżnej. Meghan zawsze była bardzo drobną i szczupłą kobietą, a przed ślubem z księciem Harrym zarzucano jej, że się głodzi. Z dnia na dzień robiła się coraz szczuplejsza, co nie jest anomalią, ponieważ większość panien młodych bardzo dba o linię przed tym specjalnym dniem. Później wcale nie było jednak lepiej. Markle chętnie nosiła krótkie kreacje i pokazywała chude jak patyczki nogi.

Fani obawiali się, że może zmagać się z bulimią, podobnie jak księżna Diana przed ślubem i na długo po nim. Matka księcia Harry’ego i księcia Williama traciła wtedy wagę jak szalona i znikała w oczach. Nawet w ciąży była bardzo szczupła, co obecnie jest również „problemem” Meghan. Królewscy poddani w social mediach pod nowymi zdjęciami zauważają, że jej brzuszek powiększa się bardzo powoli. Sama księżna zaś, zamiast „przybierać” na wadze, zdaje się ją tracić.

Myślicie, że może mieć problemy z wagą?

Nowa księżna to niezłe ziółko! Nie tylko Kate ma serdecznie dość Meghan Markle!

Już wszystko jasne w sprawie wojny Meghan Markle z księżną Kate! Pałac wydał oświadczenie!

Książę Harry porwał ciężarną Meghan Markle na szaloną nocną randkę! Wszystko utrwalili czujni paparazzi!


Meghan Markle i książę Harry na randce

Meghan Markle i książę Harry na randce

Księżna Diana dla Vanity Fair – sesja Mario Testino

Księżna Diana dla Vanity Fair – sesja Mario Testino

Meghan Markle z ciążowym brzuchem w kuchni

Meghan Markle z ciążowym brzuchem w kuchni

Dodaj komentarz

Komentarze są wyłączone

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×