Szukaj

Oskrażony o przemoc Marilyn Manson miał chwalić się „pokojem gwałtu”. Skandaliczne fakty ujrzały światło dzienne

Marilyn Manson

Marilyn Manson

Od kilku dniu media zalewają kolejne skandaliczne informacje dotyczące Marilyna Mansona. Wokalista miał dopuścić się przemocy wobec kilku kobiet. Jednej z nastolatek miał pokazywać "pokój gwałtu".

Marilyn Manson jest jednym z najbardziej kontrowersyjnych artystów w historii muzyki. Znany jest z bardzo prowokującego wizerunku oraz zachowania. Na scenie i oficjalnych wyjściach zawsze pojawia się w pełnym i dosyć mrocznym makijażu. Jest on między innymi honorowym kapłanem Kościoła Szatana, który jest największą organizacją tego typu na świecie. Nigdy jednak nie praktykował swojej funkcji i uznaje on ją jedynie za ogromny wyraz szacunku ze strony stowarzyszenia. Poza muzyką interesuje się także malarstwem, a akwarele, które wyszły spod jego ręki, sprzedają się za zawrotne kwoty. Jeden z jego obrazów zakupił do swojej kolekcji między innymi Jack Osbourne.

Ostatnie kilka dni media zalewają kolejne doniesienia na temat artysty. Jego była partnerka oskarżyła go bowiem o przemoc. Po jej odważnym wyznaniu kolejne kobiety zaczęły ujawniać przykre kulisy związków z Mansonem. Jedna z nich zdradziła jego mroczne tajemnice.

Marilyn Manson znowu szokuje. Fanka wyznała, co miał w swoim domu

Marilyn Manson od samego początku swojej kariery był postacią kontrowersyjną. Po ostatnich doniesieniach na jego temat, wokół artysty wybuchł kolejny wielki skandal. Przez dwa lata muzyk związany był z amerykańską aktorką Evan Rachel Wood. Kobieta 1 lutego opublikowała oświadczenie, w którym poinformowała, że była jego ofiarą.

Zaczął uwodzić mnie, kiedy byłam nastolatką oraz potwornie wykorzystywał mnie przez lata. Miałam wyprany mózg, zostałam zmanipulowana do uległości. Mam dość życia w strachu przed zemstą, oszczerstwami czy szantażem. Chcę zdemaskować tego niebezpiecznego człowieka i wzywam wszystkie firmy, które go wspierają, zanim zrujnuje więcej żyć. Wspieram wszystkie ofiary, które przerwą milczenie.

Po tym wyznaniu w mediach rozpętała się prawdziwa burza. Kolejne kobiety zaczęły publikować swoje historie związane z wokalistą. Jedną z nich jest jego była już fanka. Phoebe Bridgers była nastolatką, gdy zaprosił ją do swojego domu. To o czym opowiadał, przeraziło ją do tego stopnia, że natychmiast zerwała z nim wszelkie kontakty.

Poszłam do domu Marilyna Mansona razem z przyjaciółmi, gdy byłam nastolatką. Byłam jego wielką fanką. Odniósł się do pokoju w swoim domu jako „pokój gwałtu”, myślałam, że to tylko jego okropne poczucie humoru. Przestałam być jego fanką. Stoję murem za każdym, kto go oskarża.

W jednym z komentarzy pod swoim postem napisała ona także, że o jego upodobaniach wiedzą najbliżsi współpracownicy, którzy po ujawnieniu afery udają zaskoczonych.

Wytwórnia o tym wie, zarząd wie, cały zespół wie. Teraz nagle wszyscy się dystansują i udają zaskoczonych. To strasznie żałosne.

Mroczne sekrety związane z muzykiem wyjawiła także w rozmowie z Daily Mail Jenna Jameson, która wyznała, że podczas ich związku zachowywał się on na tyle dziwnie, że postanowiła szybko zakończyć tę relację.

Nasz związek był dziwny. Nie chodziliśmy ze sobą długo. Zerwałam z nim po tym, jak nonszalancko powiedział mi, że fantazjował o tym, by spalić mnie żywcem. Jeśli chodzi o sprawy łóżkowe, lubił mnie gryźć i to było niepokojące. Powiedziałam „do widzenia, Brian”, gdy zaczął zwracać się do mnie z agresją. Siniaki po ugryzieniach też nie były niczym zabawnym.

Jedyną kobietą, która stanęła w obronie Mansona jest jego była żona – Dita Von Teese. Artystka w krótkim oświadczeniu na Instagramie napisała, że nigdy nie zaznała żadnej przemocy z jego strony.

 


Marilyn Manson

Marilyn Manson

Johnny Depp i Marylin Manson
Marilyn Manson

Marilyn Manson

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

×