Szukaj

Maria Sadowska pokazała córkę. Pierwszy raz od dawna: „Muszę zrobić wyjątek”. Lili coraz bardziej przypomina mamę

Maria Sadowska

Maria Sadowska

Maria Sadowska na Instagramie pochwaliła się zdjęciami z domowego archiwum. Pokazała swoją córkę, Lili. Internauci są przekonani, że bardzo przypomina znaną mamę. 

Maria Sadowska od dawna jest związana z polskim show-biznesem. Na początku lat 90. była członkinią muzycznego zespołu dziecięcego Tęcza, z którym dawała koncerty. W 1990 roku grupa nagrała płytę, na której znalazły się solowe występy gwiazdy, w tym m.in. piosenka My wariatki, ładne kwiatki. W kolejnych latach kariera artystki ruszyła z kopyta.

Sadowska jest nie tylko piosenkarką, ale także reżyserką. To ona odpowiada za film Sztuka kochania, która jest filmową biografią Michaliny Wisłockiej. Gwiazda na swoim koncie ma też udział w programach rozrywkowych. Była jurorką The Voice of Polanda także pojawiła się w hicie TVN Agent – Gwiazdy.

Maria Sadowska pokazała córkę. Jak wygląda Lili?

Maria Sadowska jest jednak przede wszystkim mamą. Wraz z mężem Adrianem Łabanowskim wychowuje córkę Lili oraz syna Iwa. Piosenkarka dba, by jej pociechy nie dorastały w błysku fleszy. Chociaż nie ukrywa twarzy dzieci, bardzo rzadko pokazuje je w social mediach. Zdarza się jednak, że robi wyjątek. Tak jak w czerwcu, gdy z okazji Dnia Dziecka pokazała syna i córkę.

Piosenkarka dorzuciła do puli kolejną, piękną fotografię. Tym razem główną bohaterką jest jej córka, która pozuje w stroju syrenki. Maria Sadowska w opisie podkreśliła, że chociaż nie pokazuje zdjęć swoich dzieci, tym razem zrobiła wyjątek. W niedzielę Lili skończyła 9 lat. Jej mama napisała, że odkąd dziewczynka pojawiła się na świecie, jej życie zmieniło się na lepsze:

Kochani! Prawie nigdy nie zamieszczam zdjęć moich dzieci, ale dziś nie mogę się powstrzymać i muszę zrobić wyjątek. 9 lat temu ta piękna i mądra osoba przyszła na świat i zmieniła moje życie na milion razy lepsze i prawdziwsze niż kiedykolwiek. Dziś urodziny Lili a ja pękam z dumy i nie mogę powstrzymać łez wzruszenia.

Internauci nie przeszli obok wpisu obojętnie. W komentarzach składają życzenia, komplementują urodę dziewczynki:

  • Uściski kochana dla Lili, ale też dla Ciebie, bo 9 lat temu ją urodziłaś i każdego dnia się o nią troszczysz i kochasz. Bycie mamą to czasem ogromny wysiłek. Brawo Marysiu, to też Twoje święto.
  • Jeżu kolczasty, jaka ona jest do Ciebie podobna! Cała mama.
  • Wow! Jaka pannica już. Super, 100 lat dla Lili. Ona jest kropla w kroplę Ty.

Trudno się nie zgodzić z wpisami. Lili jest bardzo podobna do znanej mamy.


Maria Sadowska pokazała córkę. Tak wygląda Lila

Maria Sadowska pokazała córkę. Tak wygląda Lila

Maria Sadowska pokazała córkę. Tak wygląda Lila

Maria Sadowska pokazała córkę. Tak wygląda Lila

Maria Sadowska pokazała dzieci

Maria Sadowska pokazała dzieci

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×