Szukaj

Maria Sadowska pokazała dzieci. Internauci są pod wrażeniem ich urody. „Lilka to cała Ty”

Maria Sadowska

Maria Sadowska

Maria Sadowska na Instagramie opublikowała zdjęcia z dziećmi. Internauci są zachwyceni podobieństwem, jakie łączy piosenkarkę z córką. Jak komentują wpis?

Maria Sadowska nie narzeka na nudę. Śpiewa, reżyseruje, a także bywa jurorką w The Voice of Poland. Co jakiś czas pojawia się na branżowych imprezach, z reguły sama pozuje na ściankach. Wyjątkiem była premiera filmu Swingersi, na której pojawiła się z mężem – Adrianem Łabanowskim.

Maria Sadowska pokazała dzieci. Córka to jej kopia

Maria Sadowska na co dzień jest przede wszystkim mamą. Wraz z ukochanym wychowują dwójkę dzieci, 8-letnią Lilię i o trzy lata młodszego Iwa. Piosenkarka dba, by nie dorastały w błyskach fleszy. Chociaż nie ukrywa ich twarzy, to bardzo rzadko publikuje wspólne zdjęcia w social mediach.

Czasami zdarza się jej zrobić wyjątek. Tak jak w Dzień Dziecka, gdy zamieściła bardzo osobisty post. Pokazała swoje dzieci, w opisie podkreślając, że są dla niej wsparciem:

Moje dzieci to moje skrzydła.

View this post on Instagram

MOJE DZIECI TO MOJE SKRZYDŁA !!!!

A post shared by Maria Sadowska (@mariasadowska) on

Internauci w komentarzach zachwycają się fotografią. Są przekonani, że córka gwiazdy jest jej kopią. Ich zdaniem podobieństwo jest wręcz uderzające:

  • Myślałam, że to mała Pani Maria.
  • Wow jakie podobne.. i te magnetyczne oczy.
  • No proszę. Podobne jak fiks. Genów nie oszukają.
  • Przecudne masz dzieci ,a Lilka to cała Ty 🙂 Taką Cię właśnie pamiętam z podstawówki.
  • Marysiu, piękny widok szczęśliwej mamy.

Maria Sadowska i Adrian Łabanowski: dzieci

Maria Sadowska i Adrian Łabanowski, zanim stanęli na ślubnym kobiercu, byli w związku przez wiele lat. Pobrali się w 2017 roku. Mają dwójkę dzieci, Lilę i Iwana. Chociaż Sadowska bała się, że w momencie, gdy dzieci pojawią się na świecie, przestanie być kreatywna, stało się zupełnie inaczej:

Moja kariera ruszyła z miejsca właśnie wtedy, gdy zostałam matką. Dokonałam w tym czasie cztery razy więcej niż wówczas, gdy nie miałam dziecka. Im więcej obowiązków, tym więcej udaje się zrobić. Bardzo kocham moje dzieci, Lilę i Iwo, lubię być matką i zawsze marzyłam, żeby mieć dużą rodzinę, bo sama jestem jedynaczką – mówiła w rozmowie z Galą.

Piosenkarka nie ukrywa, że dzięki pomocy bliskim mogła wrócić do pracy i nadal się rozwijać.


Maria Sadowska pokazała dzieci

Maria Sadowska pokazała dzieci

Maria Sadowska i Adrian Łabanowski – Swingersi

Maria Sadowska i Adrian Łabanowski – Swingersi

Maria Sadowska i Adrian Łabanowski – Swingersi

Maria Sadowska i Adrian Łabanowski – Swingersi

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×