Szukaj

Margaret jest w ciąży? Wyraźnie zaokrąglony brzuszek zaintrygował internautów: „Może nie mam racji, ale chyba jesteś w ciąży…”

Margaret

Margaret

Margaret pochwaliła się na Instagramie pracą w swojej własnej wytwórni i produkcją teledysku. Fani zachwyceni, pytają o jej własne utwory i doszukują się ciąży.

Margaret nie zasypia gruszek w popiele i już działa z produkcją utworów innych artystów. Jej wytwórnia Gaja Hornby Records ruszyła pełną parą. Na Instagramie pochwaliła się zdjęciem z planu teledysku, który pomaga kręcić. Nie ukrywa, że w końcu dobrze jej, a po drugiej stronie kamery świetnie się odnajduje. Fani zachwyceni pytają ją o jej autorskie plany, a inni patrzą na jej wyraźnie zaokrąglony brzuszek.

Margaret jest w ciąży?

Artystka przeszła wielką osobistą rewolucję i obecnie realizuje się także jako producent. Po nagraniu albumu Gaja Hornby zerwała międzynarodowy kontrakt. W końcu zajęła się takimi projektami, na jakich jej zależy. Zrezygnowała także z jurorowania w The Voice of Poland oraz wydania EP-ki z nowymi piosenkami.  Wzięła też ślub ze swoim narzeczonym, Piotrem Kozieradzkim, funkcjonującym pod pseudonimem KaCeZet. W końcu wolna zajęła się muzyką i wyszukiwaniem talentów do jej własnej wytwórni. Jest wyraźnie szczęśliwa.

Często pojawia się bez makijażu, co na początku szokowało, bo fani byli przyzwyczajeni do zrobionej na tip top gwiazdy. Bardzo tez schudła, co z kolei wzbudziło niepokój internautów. Dzisiaj z kolei zasiała spore wątpliwości, pozując na zdjęciu z wyraźnie zaokrąglonym brzuszkiem.

Dobrze mi tez na drugim planie, już niedługo singiel od @annapham_music, która dołącza do @gajahornbyrecords. Tu podczas sesji wizerunkowej dla Ani, kiedy byłam statywem, #gajahornbyrecords #happyend TEAM @bartekjanuszhair @mateunia @nghtlou @duiwel – napisała.

Podczas gdy jedni internauci zachwycali się projektem, który realizuje, a inni dopytywali, kiedy pojawią się jej własne utwory, są tez tacy, którzy skupili się na jej wyraźnie zaokrąglonym brzuszku.

Margaret jest w ciąży?

Margaret jest w ciąży?

 

Zdecydowanie, sukienka Margaret na brzuchu jest uwypuklona i powoduje, że Margaret wygląda jak kobieta ciężarna. Rzuca się to w oczy zwłaszcza z powodu bardzo szczupłej sylwetki gwiazdy. Póki co, sama zainteresowana nie skomentowała.


Margaret jest w ciąży?

Margaret jest w ciąży?

Margaret jest w ciąży?

Margaret jest w ciąży?

Margaret jest w ciąży?

Margaret jest w ciąży?

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×