Marcin Miller spędzi sylwestra bez żony. Anna postawiła mu twarde warunki

Marcin Miller

Marcin Miller

Marcin Miller wyjawił, że spędzi sylwestra bez żony. Jak ona na to zareagowała? Okazuje się, że kobieta zawarła z nim niecodzienną umowę.

Marcin Miller to niekwestionowana ikona muzyki disco-polo. Wokalista urodził się w 1970 roku na Mazurach. W 1990 roku założył zespół grający muzykę taneczną – Boys. Kapela wydała do dziś 21 albumów studyjnych i dwa świąteczne. Muzycy wylansowali hity, takie jak: Jesteś szalona, Taka jak ty, Wolność, Łobuz, Ostatni dzień, ostatnia noc.

Marcin w życiu prywatnym jest mężem Anny. Para poznała się w 1988 roku i pobrała dwa lata później. Mają dwóch synów: Alana Adriana. Rodzina na stałe mieszka w Ełku.

Czy relacja w ich domu są poprawne? Okazuje się, że Marcin spędzi tegorocznego sylwestra poza domem. Jakie ma plany? Czy to początek kryzysu małżeńskiego?

Marcin Miller spędzi sylwestra bez żony? Dlaczego?

Nic z tych rzeczy! Marcin zagra na Sylwestrze marzeń z Dwójką 2021 w Zakopanem. Wokalista  będzie jednym z wielu muzyków disco-polo, którzy się tam pojawią. Widzowie TVP2 będą mogli usłyszeć hity SławomiraMagdaleny Kajry Kajrowicz, Milano, Playboys, M.I.G., Pięknych i Młodych, Magdaleny Narożnej, Classic, Radosława Liszewskiego.

Marcin powiedział Super Expressowi o tym, że będzie to już 30. sylwester, który spędzi on poza domem i bez żony. Jak Anna zapatruje się na taką aktywność małżonka?

Zespół założyłem w roku 90. i ślub brałem też w roku 90. zatem wszyscy, którzy myślą, że żona poleciała na kasę ma się nijak do tej prawdy. Żona już przez te wszystkie lata zrozumiała, że muzyka i to wszystko, co jej dotyczy, czyli np. bycie na różnych konferencjach, udzielanie wywiadów gdzieś tam w programach, bycie w social mediach to jest moje życie i mój zawód – wyjawił.

Dodał, że małżonkowie zawarli ze sobą umowę, która zakłada, że ich rodzina nie będzie mieszana w jego działalność w show-biznesie.

Ona to zrozumiała, tylko mamy pewną umowę, że rodziny nie będziemy mieszać do tych rzeczy medialnych. Ok. Tak jest i również żona o tym wie, że w sylwestra, oczywiście jeśli tylko jest taka możliwość, zespół Boys akurat koncertuje. Kiedyś faktycznie mi powiedziała, że fajnie by było, gdybym chociaż raz spędził sylwestra w domu. Nie wyszło? Coś poszło nie tak – wyjaśnił.

Jak myślicie, czy Marcin w końcu zdecyduje się towarzyszyć żonie w tym dniu? Chyba nastąpi to dopiero, gdy jego kariera trochę przyhamuje. A na to się nie zanosi!

Marcin Miller o żonie. Padły piękne słowa

Marcin raczej rzadko wypowiada się na temat swojej rodziny. Wyjątek zrobił w rozmowie z Plejadą. Dziennikarzom powiedział, że jego żona była jego pierwszą dziewczyną.

Pierwsza moja dziewczyna, to była w szkole średniej (…) Zakochałem się i ta dziewczyna jest po dziś dzień moją żoną na dobre i na złe. Miałem swoje przeboje, ale ona jest ze mną, stoi przy mnie. Zawsze jej to mówię, że wszyscy komandosi powinni brać z niej przykład, bo ona ma tak wyćwiczoną fizykę i psychikę, że tylko ona to wytrzyma – powiedział.

Marcinowi i Annie życzymy wszystkiego dobrego.


Marcin Miller z żoną Anną

Marcin Miller z żoną Anną

Marcin Miller i zespół Boys w USA

Marcin Miller i zespół Boys w USA

Marcin Miller - Polsat SuperHit Festiwal 2018

Marcin Miller - Polsat SuperHit Festiwal 2018

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×