Sylwester 2021 w TVP. Gwiazdy promują show w Zakopanem: Zenek, Sławomir, Boys, Magda Narożna

Gwiazdy - konferencja „Sylwestra Marzeń z Dwójką”

Gwiazdy - konferencja „Sylwestra Marzeń z Dwójką”

Piękni i Młodzi, Boys, Zenek Martyniuk, Classic... Gwiazdy na konferencji promującej Sylwester Marzeń z Dwójką 2021. Jak wyglądały?

Ten rok nieuchronnie dobiega końca, jednakże przed nami jeszcze święta Bożego Narodzenia oraz ulubiona impreza większości Polaków, czyli Sylwester. Choć z pewnością wiele osób wybierze się na organizowane tego dnia bale lub domówki, spora część już teraz wie, że 31 grudnia będzie przyglądało się muzycznym popisom gwiazd podczas Sylwestra Marzeń z Dwójką.

Telewizja Polska jak co roku dołożyła wszelkich starań, by widzowie powitali Nowy Rok nie tylko w szampańskich nastrojach, ale i przy dźwiękach kultowych utworów. W tym roku impreza zostanie zorganizowana w Zakopanem i już teraz wiadomo, że na scenie pojawią się m.in. Maryla Rodowicz i Magda Narożna. W piątkowe popołudnie odbyła się konferencja, na której pojawiły się również inne gwiazdy. Kto promował wydarzenie?

Gwiazdy na konferencji Sylwestra Marzeń z Dwójką 2021

Każdego roku Sylwester Marzeń z Dwójką przyciąga przed ekrany telewizorów rekordową liczbę osób. Zdecydowanie jest to jedno z największych muzycznych wydarzeń w Polsce, które organizowane jest na antenie TVP2 od 2004 roku. Imprezy te odbywały się w Krakowie, Wrocławiu, Łodzi, Zakopanem i Ostródzie. Tym razem po raz kolejny organizatorzy zaproszą widzów na Podhale, gdzie m.in. w rytmach disco polo wspólnie pożegnają 2021 rok.

O tym, że przygotowania do sylwestrowej zabawy już ruszyły, jako pierwsza poinformowała Gazeta Krakowska. Wraz z nadejściem grudnia w mieście pojawiły się pierwsze tiry, które przewoziły sprzęt niezbędny do budowy sceny. Krótko po tym zaczęły ujawniać się pierwsze gwiazdy, które zadbają o świetną zabawę.

W piątek 17 grudnia odbyła się konferencja prasowa przed Sylwestrem Marzeń, na której pojawili się: Sławomir ZapałaMagdalena Kajra Kajrowicz, Milano, Playboys, Marcin Miller, M.I.G., Jakub Szmajkowski, Piękni i Młodzi, Magdalena Narożna, Classic, Radosław Liszewski oraz niekwestionowany król disco-poloZenon Martyniuk.

Wydarzenie poprowadzili Ida Nowakowska Tomasz Kammel. Na konferencji zabrakło Jacka Kurskiego, ale w trakcie wyemitowano materiał wideo z jego udziałem. Zgromadzeni mieli okazję wysłuchać również wokalnych popisów m.in. Kajry i Sławomira, Zenka oraz Szmajkowskiego.

Koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii.


Zenon Martyniuk - konferencja „Sylwestra Marzeń z Dwójką”

Zenon Martyniuk - konferencja „Sylwestra Marzeń z Dwójką”

Zenon Martyniuk - konferencja „Sylwestra Marzeń z Dwójką”

Zenon Martyniuk - konferencja „Sylwestra Marzeń z Dwójką”

scena z: Marcin Miller, fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Marcin Miller, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Komentarze

 • Gość pisze:

  Natalia Salińska Łukasz Bączkowski🌹❤️💋💕💃🕺
  Migdalowa 3 Kaputy 🤭😉

 • Gość pisze:

  Lubię disco polo ale zagrajo jak zwykle te piosenki jak co roku to samo lepiej jakieś nowości poszukać w necie wziosc piwko i se posłuchać nowości Anię ciogle te same piosenki ile już można słuchać

 • Gość pisze:

  Ci niby artyści to porażka

 • ania pisze:

  nie będę oglądać-wstyd mi za taki „zestaw”bo ja nie lubię tylko disco polo i tym podobnych-moje pieniądze znowu za sprawą Kurskiego poszły w błoto

 • Gość pisze:

  Ten z Boysów ma podobny styl do Witolda Paszta z Voxu.

 • Gość pisze:

  Dlaczego znowu tam Nie ma innych miejsc w Polsce Dlaczego promowany jest ten region za publiczne pieniadze kto z tego czerpie korzysci

  • MM pisze:

   Ja się cieszę, że to znów w Zakopanem, przynajmniej ten kicz nie wylewa się na inne miasta

 • Gość pisze:

  Taki live płacą 10zł/ cegla 50zł/ lusterko 100zł /betoniarka po co pracuje tyle lat nie wiem gdzie jestes w wojsku pojeb..ło cie po co nawet lusterek za darmo nie chcieli a dzis jestem gen passa jak byłes dnem tak jestes ha ha ale z gwiazdkami ha ha wawel czekolada zawsze smakuje ha ha a ha ha dno przeskoczyło muł i to tyle

 • Gość pisze:

  Jaka telewizja, tacy „artyści”.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×