Sylwester 2021 TVP. Ujawniamy kolejną gwiazdę! Mówi nam wprost o zarobkach

Sylwester Marzeń z Dwójką

Sylwester Marzeń z Dwójką

Sylwester już za pasem. TVP w tym roku zorganizuje wielki koncert w Zakopanem. Znamy kolejną gwiazdę, która pojawi się na scenie. Kto obok Maryli Rodowicz przywita Nowy Rok z widzami Telewizji Polskiej?

Sylwester to jedna z największych imprez w roku. Nic więc dziwnego, że zakończenie starego roku i powitanie Nowego Roku jest świętowane z wielką pompą. W wielu domach odbywają się prywatki, a Polacy chętnie bawią się przy koncertach organizowanych przez stacje telewizyjne. Ze względu na pandemię w poprzednio stanęły one pod dużym znakiem zapytania. Z zachowaniem wszystkich środków ostrożności na organizację imprezy zdecydowały się wówczas TVP i Polsat. Z imprezy zrezygnowało natomiast TVN. Tak samo będzie też w tym roku.

Wiadomo, że Telewizja Polska już podjęła decyzję o tym, że zorganizuje koncert sylwestrowy. W ubiegłym roku artystów zaproszono do Ostródy, a na scenie wystąpili między innymi: Zenek Martyniuk, Cleo, Viki Gabor, Modern Talking oraz Defis. Jak będzie tym razem?

Sylwester TVP. Kto wystąpi? Znamy kolejną gwiazdę

Sylwester Marzeń z Dwójką to impreza, która przyciąga przed telewizory sporą liczbę osób. W tym roku impreza wraca do Zakopanego. Tam też była organizowana w poprzednich latach. Jak na razie Telewizja Publiczna nie ujawniła całej listy gwiazd, która przywita Nowy Rok na scenie. Wiadomo, że na Podhalu pojawi się Maryla Rodowicz. Nam udało się dowiedzieć natomiast, że na scenie pojawi się także Magdalena Narożna i zespół Piękni Młodzi. Wokalistka zdradziła to w rozmowie z reporterką Jastrząb Post:

Sylwester w tym roku z TVP 2 tak więc zobaczycie nas będą przed telewizorami. Zapraszam bardzo serdecznie. Będzie na pewno magicznie -powiedziała Magda

Magda odniosła się także do wynagrodzeń, jakie oferowane są artystom po ciężkim czasie obostrzeń. Czy po pandemii stawki za występy poszły w górę, czy wręcz przeciwnie?

Nasz menager dba o to, aby było stabilnie. Zostajemy w tej samej stawce. Nie zauważyłam za dużych zmian. Jedyne co, to jest mniej koncertów. To jest jedyna kwestia, która się zmieniła.

Jesteście fanami zespołu Piękni i Młodzi? Poniżej cała rozmowa z Magdą Narożną.


Magda Narożna — Sylwester Marzeń 2019

Magda Narożna — Sylwester Marzeń 2019

Magda Narożna — Sylwester Marzeń 2019

Magda Narożna — Sylwester Marzeń 2019

Magdalena Narożna, Piękni i Młodzi - Wakacyjna Trasa Dwójki, Nowy Targ

Magdalena Narożna, Piękni i Młodzi - Wakacyjna Trasa Dwójki, Nowy Targ

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×