Marcin Hakiel pręży tors i prezentuje efekty diety. Imponujące! Tylko w święta schudł 4 kg. Jak on to robi?

Marcin Hakiel

Marcin Hakiel

Marcin Hakiel ponownie zaskoczył. Tancerz pochwalił się kolejnymi efektami swojej diety. W same święta schudł aż 4 kilogramy.

Marcin Hakiel to tancerz, choreograf, a także przedsiębiorca. Mężczyzna reprezentuje najwyższą, międzynarodową klasę taneczną S. Do jego największych sukcesów należy 12. miejsce na Mistrzostwach Świata w 2001 roku oraz 5. miejsce w Pucharze Europy w 2004 roku. Rok później jego dryg do tańca dostrzegła produkcja programu Taniec z Gwiazdami. Hakiel trenował Katarzynę Skrzynecką oraz Katarzynę Cichopek, z która wygrał w finale drugiej edycji. Później zniknął z programu. Po kilku latach powrócił i partnerował Dorocie Deląg.

Pomimo że tancerz nie zabawił w programie na długo, z całą pewnością zapamięta tę przygodę do końca życia. To tam spotkał miłość swojego życia, z którą jest do dziś, czyli Kasię Cichopek. Para w 2008 roku stanęła na ślubnym kobiercu i powiedziała sobie sakramentalne „tak”. Ich ślub odbył się w sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach w Zakopanem. Owocem ich miłości są 12-letni Adam oraz 8-letnia Helena. Gwiazdorska para dla wielu jest autorytetem.

Marcin Hakiel schudł w święta. Jaką ma dietę?

Zaraz po świętach wiele osób narzeka na nadprogramowe kilogramy. W postanowieniach noworocznych pojawia się wtedy jeden cel – schudnięcie. Marcin Hakiel zdecydowanie nie należy do tego grona. Tancerz nie uległ pokusie przejedzenia. Z rozsądkiem w te dni konsumował to, co znalazło się na stole. Od dłuższego czasu dba o swoją sylwetkę. Kiedy był lockdown, prowadził zajęcia on-line. Wspólnie z Kasią nagrywali również taneczne filmiki, które lądowały na Tik Toku.

Tancerz jest niemal w ciągłym ruchu i nigdy nie mógł narzekać na żadną nadwagę. Mimo to postanowił zrzucić kilka kilogramów, by czuć się jeszcze lepiej. Dodatkowo rozpoczął regularne ćwiczenia na siłowni, co jeszcze bardziej poprawiło jego wygląd. Efektem pochwalił się na Facebooku:

Święta, święta i po świętach – minus 4 kg – podpisał wyraźnie zadowolony, pozując bez koszulki.

Kilka miesięcy temu Hakiel zdradził, że za jego dobrą formę odpowiada m.in. Ewa Chodakowska, której ćwiczenia wykonuje w wolnym czasie.


Marcin Hakiel schudł

Marcin Hakiel schudł

Marcin Hakiel i Kasia Cichopek

Marcin Hakiel i Kasia Cichopek

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel na wakacjach

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel na wakacjach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×