Szukaj

Małgosia i Paweł z „Rolnik szuka żony” wreszcie pokazali swojego ślicznego synka! Do kogo jest bardziej podobny?

Małgosia z programu Rolnik szuka żony wraz z rodziną, niedawno wybrała się do Warszawy. Właśnie wtedy rolniczka przez przypadek pokazała twarz synka. Jak wygląda i do kogo jest bardziej podobny? 
Małgosia z Rolnik szuka żony

Małgosia z Rolnik szuka żony

Małgosia zgłaszając się do programu Rolnik szuka żony, szukała prawdziwej miłości. Odnalazła ją w ramionach Pawła Borysewicza, który odwzajemnił uczucie. Właśnie dlatego mężczyzna specjalnie dla rolniczki rzucił dawne życie i przeprowadził się na wieś.

Para stanęła na ślubnym kobiercu, a kilka miesięcy później została rodzicami. Na świat przyszedł Rysiu, który stał się oczkiem w głowie rodziców. Chociaż małżonkowie co jakiś czas pokazują zdjęcia dziecka, w ochronie prywatności nie pokazują jego twarzy.

Wygląda jednak na to, że Borysewicz przez przypadek swoim obserwatorom wyjawiła więcej niż chciała. Rodzina niedawno wspólnie wybrała się do Warszawy. Małgosia w sieci pokazywała relację z wycieczki. W pewnym momencie pokazała ujęcie wózka, w którym spał mały Rysiu.

Ze względu na panującą falę upałów, mama nie przykrywała wózka synka. Odpowiedni kadr sprawił, że internauci przez kilka sekund mogli zobaczyć fragment twarzy chłopczyka, a zdjęcie niemal natychmiast trafiło do sieci. Chłopczyk bardziej jest podobny do mamy czy do taty? Zagłosujcie w naszej sondzie.

Zobacz: Obsada „Rolnik szuka żony 6” prawie jak w „Top Model”! Właśnie poznaliśmy kandydatki do programu! Same chodzące ideały!

Zobacz: Ania Bardowska z „Rolnik szuka żony” pokazała duży ciążowy brzuszek! Lada dzień urodzi swoje drugie dziecko!

Zobacz: To już oficjalne! Uczestnik programu „Rolnik szuka żony” zostanie ojcem!


Małgosia Borysewicz - twarz dziecka

Małgosia Borysewicz - twarz dziecka

Małgosia Borysewicz i Paweł Borysewicz z synkiem

Małgosia Borysewicz i Paweł Borysewicz z synkiem

Paweł Borysewicz opiekuje się synem

Paweł Borysewicz opiekuje się synem

×