NewsySobowtór Małgorzaty Rozenek z „Rolnik szuka żony" chwali się córeczką. Cukiereczek jak Henio

Sobowtór Małgorzaty Rozenek z „Rolnik szuka żony" chwali się córeczką. Cukiereczek jak Henio

Małgosia Borysewicz jak Małgorzata Rozenek
Małgosia Borysewicz jak Małgorzata Rozenek
Krystyna Miśkiewicz
18.02.2021 13:20, aktualizacja: 18.02.2021 16:18

Małgorzata Rozenek jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych gwiazd w rodzimym show-biznesie. Cały czas jest aktywna zawodowo i bierze udział w kolejnych przedsięwzięciach. Bardzo prężnie prowadzi też swoje social media, gdzie obserwuje ją ogromna liczba fanów, a każdy kolejny post cieszy się tysiącami polubień i taką samą liczbą komentarzy.

Od prawie roku najwięcej emocji wzbudzają publikacje, na których znajduje się najmłodszy synek prezenterki. Chłopiec przyszedł na świat w czerwcu 2020 i od pierwszych chwil życia stał się ulubieńcem internautów.

Na gwiazdy social mediów powoli wyrastają też uczestnicy programu, Rolnik Szuka Żony. Ich sława nie kończy się w momencie, gdy zgasną światłe kamer na planie reality-show. Widzowie i fani tego formatu są cały czas ciekawi, jak wyglądają dalsze losy bohaterów. Jedną z aktywnych w sieci gwiazd Rolnika, jest Małgosia Borysewicz, która często przez fanów nazywana jest "Rozenek TVP".

Małgosia Borysewicz pochwaliła się zdjęciami z córeczką

Małgosia Borysewicz trafiła do programu w poszukiwaniu prawdziwej miłości. Rolniczka poznała tam swojego przyszłego męża, Pawła Borysewicza. Między uczestnikami od razu zaiskrzyło, a po zakończeniu show cały czas pozostawali w związku. Miłość zaprowadziła ich aż do ołtarza, a od kilku lat tworzą szczęśliwą rodzinę. Paweł zrezygnował z życia w mieście i teraz pomaga żonie w prowadzeniu gospodarstwa.

Małgosia chętnie udziela się w social mediach i pokazuje, jak wygląda jej życie po zakończeniu programu. Razem ze swoim mężem wychowują już dwoje dzieci. Ich starszy synek ma na imię Rysio, a córeczka, którą powitali na świecie pod koniec września, to urocza Blanka.

Dumna mama chętnie chwali się kolejnymi kadrami swoich pociech, a na profilu na Instagramie właśnie pojawiła się kolejna sesja z córką. Gwiazda dodała trzy czarno-białe zdjęcia oraz przepiękny opis:

Mama i córka razem od początku w chwilach dobrych, chwilach trudnych. Bliskość, czułość, dotyk, spojrzenie - więź magiczna. Mam synka i córkę doceniam takie momenty.

Wzruszające wspólne chwile mamy i córki bardzo spodobały się fanom Małgosi, którzy zostawali pod postem rolniczki mnóstwo wirtualnych serduszek. Każde pojawienie się Blanki i Rysia w social mediach ich mamy wzbudza mnóstwo ciepłych emocji wśród fanów. Trzeba przyznać, że najnowsze kadry są niezwykle urocze.

  • Małgosia Borysewicz- rodzinna sesja zdjęciowa
  • Małgosia Borysewicz- rodzinna sesja zdjęciowa
  • Małgosia Borysewicz, Paweł Borysewicz, Rolnik Szuka Żony
  • Małgosia Borysewicz pokazała twarze dzieci
  • Małgosia Borysewicz pokazała twarze dzieci
  • Małgosia Borysewicz z córką Blanką
  • Małgosia Borysewicz z córką Blanką
  • Małgosia Borysewicz z córką Blanką
[1/8] Małgosia Borysewicz- rodzinna sesja zdjęciowa
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także