Szukaj

Małgorzata Tomaszewska robi cuda ze swoim ciałem na antenie TVP. Jaka ona jest gibka!

Małgorzata Tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska pojawia się w kolejnych produkcjach Telewizji Polskiej. Prezenterka w dzisiejszym docinku Anything goes. Ale Jazda!, pokaże się z zupełnie nowej strony. Mamy wideo.

Małgorzata Tomaszewska wielką popularność zdobyła, pojawiając się w Pytaniu na śniadanie. Gwiazda w roli prowadzącej zastąpiła Monikę Zamachowską. Za chwilę minie równo rok, gdy piękna pogodynka, razem z Aleksandrem Sikorą, zadebiutowali na ekranie jako duet prowadzących. Widzowie od razu polubili córkę Jana Tomaszewskiego. Kilka lat temu młoda gwiazda była pogodynką związaną ze stacją Polsat. Ma za sobą udział w programie Taniec z Gwiazdami. Razem z jej tanecznym partnerem, Robertem Kochankiem, udało jej się dojść do czwartego odcinka show.

Obecnie Tomaszewska pracuje dla stacji TVP i to w jej produkcjach teraz możemy ją oglądać. Dziennikarkę mogliśmy oglądać między innymi w programie Dance. Dance. Dance, gdzie wystąpiła w duecie z Olkiem Sikorą. Już dzisiaj będziecie mogli ją zobaczyć także w nowym odcinku Anything Goes. Ale Jazda. W tym show dziennikarka wykazała się wyjątkową gibkością.

Małgorzata Tomaszewska w Anything goes. Ale Jazda!

Anything Goes. Ale Jazda!, to nowe show z udziałem najpopularniejszych gwiazd, które możemy oglądać na antenie Dwójki. W programie pojawiają się sławy, które rywalizują ze sobą w różnych konkurencjach. Znani i lubiani prezentują między innymi swoje umiejętności wokalne, oraz taneczne. Wykonują różne zabawne skecze, ale bywa też, że muszą wykazać się niezwykłą pomysłowością i sprawnością. Wszystkie te zadania nie są jednak proste. Wszystkiego na pewno nie ułatwia im scena pochylona pod kątem 22,5 stopnia.

W dzisiejszym odcinku hitu Dwójki będziemy mogli zobaczyć, jak Małgorzata Tomaszewska w duecie z Władysławem Grzywną będą musieli z własnych ciał ułożyć litery do wyrazu, który wymyśliła dla nich prowadząca show – Ela Romanowska. Konkurencja, w której się zaprezentowali nazywa się „Żywe litery”.

Wygibasy Małgorzaty będziecie mogli obejrzeć  dzisiaj o godzinie 21.40 na antenie TVP 2. Salwy śmiechu gwarantowane. Poniżej fragment jej popisów.


Małgorzata Tomaszewska Anything Goes. Ale Jazda

Małgorzata Tomaszewska Anything Goes. Ale Jazda

Małgorzata Tomaszewska Anything Goes. Ale Jazda

Małgorzata Tomaszewska Anything Goes. Ale Jazda

Małgorzata Tomaszewska Anything Goes. Ale Jazda

Małgorzata Tomaszewska Anything Goes. Ale Jazda

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×