NewsyMałgorzata Tomaszewska ledwo co urodziła, a już przekazuje takie wieści. Mowa o trzecim dziecku

Małgorzata Tomaszewska ledwo co urodziła, a już przekazuje takie wieści. Mowa o trzecim dziecku

Małgorzata Tomaszewska mówi o trzecim dziecku
Małgorzata Tomaszewska mówi o trzecim dziecku
Źródło zdjęć: © KAPIF i Instagram
12.04.2024 12:39

Małgorzata Tomaszewska dwa miesiące temu powitała na świecie małą Laurę. Nie minęło dużo czasu, a prezenterka już zabrała głos w sprawie ponownego powiększenia rodziny.

Małgorzata Tomaszewska jest znaną dziennikarką i prezenterką. Przez lata pracowała w TVP, gdzie prowadziła między innymi "Pytanie na Śniadanie" oraz magazyn kulturalny "Lajk!". Małgorzata jest córką Jana Tomaszewskiego, jednego z najlepszych bramkarzy w historii piłkarskiej reprezentacji Polski.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Małgorzata Tomaszewska i jej życie prywatne

Prezenterka ma za sobą dwa zakończone małżeństwa. Owocem drugiego związku jest synek Enzo. Chłopiec przyszedł na świat w 2017 roku. Mimo że 35-latka chętnie udziela się w social mediach, to do tej pory nie zdradziła tożsamości swojego nowego ukochanego.

Tak ustaliliśmy. Nie chcę i on też nie chce. Jesteśmy tutaj zgodni. Media to są blaski i cienie, ja te blaski mogę mieć, dlatego znoszę cienie. Jeżeli ktoś pojawia się w przestrzeni publicznej, to nigdy nie wiesz, jak zostanie oceniony - mówiła w rozmowie z Jastrząb Post.

Małgorzata Tomaszewska snuje plany o ponownym powiększeniu rodziny

Jakiś czas temu Tomaszewska ogłosiła, że powitała na świecie córeczkę, która otrzymała imię Laura. Jak się okazuje, dziewczynka już może liczyć na wsparcie swojego starszego brata.

Enzo jest zakochany w Laurce. Bardzo o nią dba i zabawnie zwraca nam uwagę, jak powinniśmy ją trzymać i czy np. jest jej wygodnie. Cały czas dopytuje też o kolejne etapy rozwoju - kiedy będzie mówić, chodzić, bawić się z nim. My też nie możemy się tego wszystkiego doczekać - wyjawiła dziennikarka w rozmowie z Plejadą.

Córka legendarnego bramkarza należy do grona celebrytów, którzy chętnie wchodzą z interakcje z fanami. Jakiś czas temu 35-latka zebrała się na szczere wyznanie podczas sesji Q&A. Celebrytka została zapytana m.in. o to, czy chciałaby powiększyć rodzinę. Okazuje się, że Tomaszewska ma konkretne plany na przyszłość.

Chciałabym mieć trójkę dzieci - wyjawiła.

Mimo że Tomaszewska nie zdradziła, kiedy planuje znowu powiększyć rodzinę, to spodziewamy się, że już wkrótce media społecznościowe zaleje fala spekulacji.

Małgorzata Tomaszewska z córeczką
Małgorzata Tomaszewska z córeczką © Instagram
Źródło artykułu:JastrzabPost.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także