"To dopiero początek!". Małgorzata Tomaszewska przerwała milczenie po zwolnieniu Olka Sikory

"To dopiero początek!". Małgorzata Tomaszewska przerwała milczenie po zwolnieniu Olka Sikory

Małgorzata Tomaszewska zabrała głos w sprawie zwolnienia Olka SIkory z TVP
Małgorzata Tomaszewska zabrała głos w sprawie zwolnienia Olka SIkory z TVP
Źródło zdjęć: © AKPA
04.04.2024 13:11, aktualizacja: 04.04.2024 13:30

Po niedawnych roszadach w Telewizji Polskiej, sytuacja zaczyna się klarować. Jedną z ostatnich niewiadomych była sytuacja Aleksandra Sikory. Dziennikarz poinformował niedawno, że również żegna się ze stacją. Jego sytuację skomentowała Małgorzata Tomaszewska.

Do niedawna Aleksander Sikora był jednym z ulubionych prowadzących śniadaniówkę Telewizji Polskiej. Po zmianach u szczytu władz nastąpiły jednak zwolnienia i jako jedna z pierwszych pracę straciła jego ekranowa partnerka, Małgorzata Tomaszewska. Oliwy do ognia dolewa fakt, że była ona wtedy w zaawansowanej ciąży. W tamtym okresie Sikora jako jeden z nielicznych nie został oficjalnie zwolniony, ale zniknął na kilka miesięcy. Teraz oświadczył, że on również musi pożegnać się z TVP.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Aleksander Sikora żegna się z TVP. Wydał oficjalne oświadczenie

Po długich miesiącach niepewności, Aleksander Sikora pożegnał się z Telewizją Polską. O jego zwolnieniu mówiło się już od początku zmian TVP, kiedy pracę po kolei tracili prowadzący "Pytania na Śniadanie". On jednak nabrał wody w usta, twierdząc, że jest na urlopie i nie może wypowiadać się na temat swojej przyszłości. Teraz jednak podzielił się z fanami informacją na temat zakończenia współpracy z publicznym nadawcą.

Zakończyła się moja współpraca z Telewizją Polską. Telewizją, w której spełniły się moje najskrytsze marzenia, dojrzałem zawodowo, poznałem wspaniałych i wybitnych w swoim fachu ludzi, nawiązałem przyjaźnie - napisał Sikora.

Małgorzata Tomaszewska o zwolnieniu Sikory z TVP. Prezenter może liczyć na wsparcie

Tomaszewska i Sikora świetnie rozumieli się w pracy przy "Pytaniu na Śniadanie", co zaowocowało również przyjaźnią w życiu prywatnym. Dziennikarz wspierał swoją koleżankę po fachu w najtrudniejszym momencie, kiedy zwolniono ją z TVP, a teraz ona odwdzięcza się tym samym. W rozmowie z "Party" prezenterka zaznaczyła, że z pewnością Sikora szybko znajdzie inną pracę i dalej będzie spełniał się zawodowo.

Olek (...) ma świetny warsztat i prezencję. Jestem przekonana, że to dopiero początek jego kariery - zaznaczyła Tomaszewska.
Małgorzata Tomaszewska wierzy, że Aleksander Sikora szybko znajdzie nową pracę
Małgorzata Tomaszewska wierzy, że Aleksander Sikora szybko znajdzie nową pracę© AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także