Małgorzata Socha bez makijażu szaleje za kierownicą swojego nowego luksusowego auta! Jakim samochodem jeździ gwiazda?

Małgorzata Socha samochód

Małgorzata Socha samochód

Małgorzata Socha kocha stylowe ubrania, ale także piękne luksusowe samochody. Aktorka pochwaliła się ostatnio swoim nowym nabytkiem. Gwiazda zasiadła za kierownicą pięknego auta, które testuje na osiedlowej drodze. Z wrażenia zapomniała o makijażu!

Małgorzata Socha od lat oprócz wspaniałych ról serialowych prezentuje swoim fankom znakomite stylizacje. Aktorka ma sentyment do polskich projektantów oraz modnych drogich dodatków. Gwiazda Na Wspólnej jako nieliczna wspaniale godzi życie prywatne z zawodowym. 39-latka jest znakomitą aktorką, ale i szczęśliwą żoną Krzysztofa Wiśniewskiego, z którym ma aż trójkę dzieci: dwie córeczki Zofię i Barbarę oraz rocznego synka Stanisława. Tak liczna rodzina wymaga od Małgosi sporego poświęcenie i doskonałej organizacji.

Ostatnio aktorka pochwaliła się za pośrednictwem portalu społecznościowego swoim nowym luksusowym nabytkiem. Socha kupiła piękne auto marki JAGUAR F‑PACE. Samochód Małgorzaty to najbardziej praktyczny, ale i sportowy model Jaguara, który  łączy przyjemność prowadzenia z uniwersalnością. Zaawansowany technologicznie w każdym calu F‑PACE gwarantuje bezpieczeństwo dla całej rodziny, łączność i rozrywkę. Właśnie w takim luksusowym pojeździe o dynamicznych osiągach, Socha sprawdza swoje umiejętności jako kierowca.

W taką pogodę najbardziej chciałoby się schować pod kocem ale nie ma czasu na lenistwo! Dziś intensywny dzień, cały czas w drodze A co u Was?? Miłego popołudnia – napisała na Instagramie.

Za takie cacko gwiazda Przyjaciółek zapłaciła ponad 200 tysięcy złotych. Nic dziwnego, że najpierw testuje prowadzenie i spektakularny wygląd na osiedlowej drodze. Aktorka zaprezentowała się za kierownicą swojego Jaguara z promiennym uśmiechem na ustach. Z tej radości idolka serialowych widzów zapomniała nawet o makijażu.

Zobaczcie jaki samochód ma Małgorzata Socha.

Zobacz: 9-letni syn Małgorzaty Rozenek już prowadzi samochód! Szykuje się wielkanocny skandal: “Włączcie wyobraźnię, proszę” [WIDEO]

Zobacz: Biały proszek w samochodzie rozbawionej Edyty Górniak! Dariusz Krupa byłby dumny! [WIDEO]

Zobacz: Joanna Przetakiewicz jeździ samochodem za prawie 2 miliony złotych! To prezent od Rinke?


Małgorzata Socha za kierownicą Jaguara bez makijażu

Małgorzata Socha za kierownicą Jaguara bez makijażu

Małgorzata Socha za kierownicą Jaguara bez makijażu

Małgorzata Socha za kierownicą Jaguara bez makijażu

Małgorzata Socha świętuje urodziny na planie zdjęciowym

Małgorzata Socha świętuje urodziny na planie zdjęciowym

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×