Małgorzata Rozenek znalazła opiekunkę dla Henia. To był szybki casting

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek w zeszłym tygodniu powitała na świecie trzeciego synka. Świeżo upieczona mama przy wychowywaniu chłopca może liczyć na wyjątkową pomoc. 

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan bardzo długo starali się, by zostać rodzicami. Pod koniec zeszłego roku poinformowali, że jedna z prób zakończyła się sukcesem. Po wielu tygodniach oczekiwania małżonkowie powitali na świecie synka, Henia. Pierwsze zdjęcia maluszka pojawiły się w sieci chwilę po porodzie.

Małgorzata Rozenek wybrała opiekunkę dla dziecka. Kogo?

Małgorzata Rozenek już będąc w ciąży mówiła, że planuje urlop macierzyński, w którego czasie skupi się na dziecku. Flesz donosił, że spędzi go z bliskimi w domu rodzinnym, który znajduje się 100 kilometrów od Warszawy. Fakt podaje, że małżonkowie pojadą tam już za kilkanaście dni. Informator tabloidu nie ma wątpliwości, że to idealne miejsce, by przyzwyczaić się do nowej sytuacji:

Chcą odpocząć na łonie natury. Rodzice Gosi mają wielki dom na pustkowiu z pięknym ogrodem, a dookoła jest las. Lepszych warunków na pierwsze tygodnie z dzieckiem nie można sobie wymarzyć – mówi tabloidowi przyjaciel Rozenek.

Dom rodzinny Rozenek uwielbiają jej starsi synowie, którzy na nudę nie mogą narzekać. Mają swój domek na drzewie, w którym lubią spędzać czas. To jednak nie koniec korzyści, jakie wynikają z odpoczynku w tym miejscu. Mieszka tam osoba, którą Małgosia chce poprosić o pomoc w opiece nad dzieckiem. To był szybki casting:

Gosia cieszy się, że będzie mogła liczyć na pomoc swojej mamy w opiece nad Heniem. Nie chce zatrudniać na razie żadnych niań, a babcia nie może się doczekać momentu, by zająć się wnukiem – dodaje osoba z otoczenia Rozenek.

Małgorzata Rozenek poza Warszawą podobno spędzi dwa tygodnie.


Małgorzata Rozenek - tydzień Henryka

Małgorzata Rozenek - tydzień Henryka

rozenek3
Radosław Majdan Małgorzata Rozenek Henio Majdan - fotelik samochodowy

Radosław Majdan Małgorzata Rozenek Henio Majdan - fotelik samochodowy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×