NewsyMałgorzata Rozenek sfotografowała Radka i Henia w najlepszym momencie. Podobieństwo widać jak na dłoni

Małgorzata Rozenek sfotografowała Radka i Henia w najlepszym momencie. Podobieństwo widać jak na dłoni

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan
Zuza Maciejewska

16.06.2020 11:40, aktual.: 16.06.2020 15:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zostali rodzicami. Powitali na świecie Henia, którego pierwsze zdjęcia obiegły media kilka godzin po porodzie. Rodzice chcą w pełni skupić się na wychowaniu dziecka. Planują wybrać się na urlop macierzyński, który podobno spędzą 100 kilometrów od Warszawy. Flesz donosi, że będzie to dom rodzinny Małgorzaty.

Małgorzata Rozenek pokazała nowe zdjęcie Radosława i Henia

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan nie potwierdzili jeszcze, czy rzeczywiście spędzą urlop macierzyński z rodzicami Rozenek. Zamiast tego Perfekcyjna dzieli się z nowymi fotografiami chłopca. Na jednej z nich pozuje z synkiem, na kolejnej Henio jest otoczony starszymi braćmi.

We wtorek Małgorzata udostępniła kolejne zdjęcie. Tym razem pokazała Majdana, który śpi u boku syna. Podobieństwo widać jak na dłoni. Świeżo upieczona mama zdradziła, jak aktualnie wygląda jej codzienność. Radosław bardzo angażuje się w opiekę nad synkiem:

Niedaleko pada jabłko...Tatuś troszkę zmęczony, bo potańczył z Henryczkiem nad ranem,ale nie jakoś długo, może dwie godzinki. Henio powoli, podkreślam powoli, przechodzi z rytmu ciążowego, kiedy był najbardziej aktywny w nocy, na rytm dzienny. Już widzimy światełko w tunelu. Szczególnie ja, bo po nakarmieniu tatuś nosi synka aż zaśnie. Kocham ich bardzo i powiem Wam szczerze, że jak na nich patrzę razem, na tego mojego wytatuowanego, rock’n rollowego Radzia, który ma w sobie tyle miłości i troski do Henia, to aż się wzruszam, ale może to tylko hormony.

Wpis poruszył internautów. W komentarzach doceniają urok zdjęcia, dzielą się swoimi doświadczeniami związanymi z rodzicielstwem:

  • Jejku jaki słodki widok!!! Każda prawdziwa kobieta się wzrusza, kiedy widzi taki widok. Szczęśliwości. Dużo siły i wytrwałości życzymy.
  • To nie hormony, to miłość. Piękny widok. Świetne zdjęcie.
  • Ten Twój Radziu to rzeczywiście wyjątkowy człowiek, który ma ogrom miłości i troski dla Waszej całej rodziny i generalnie też świata.

Trudno nie zgodzić się z obserwującymi profil Rozenek na Instagramie. Fotografia jest urocza.

Małgorzata Rozenek pokazała nowe zdjęcie syna i męża
Małgorzata Rozenek pokazała nowe zdjęcie syna i męża
Małgorzata Rozenek z synkiem
Małgorzata Rozenek z synkiem
Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek - pierwsze zdjęcia dziecka
Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek - pierwsze zdjęcia dziecka
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan pokazali zdjęcia z dzieckiem
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan pokazali zdjęcia z dzieckiem
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także