Szukaj

Ciężarna Małgorzata Rozenek w luksusowej puchówce chwali się sylwetką. Nie w głowie jej zasłanianie brzuszka

Małgorzata Rozenek w czerwonej kurtce

Małgorzata Rozenek w czerwonej kurtce

Małgorzata Rozenek zapozowała przy basenie w pięknej i modnej kurtce. Jest czas świąteczny, a ona nie zapomina o potrzebujących. Dochód ze sprzedaży pójdzie na zbożny cel. Jak wygląda gwiazda? Czy widać już ciążowe krągłości?

Małgorzata Rozenek pokazała się na swoim Instagramie w pięknej, ciepłej zimowej kurtce, którą sygnuje swoim nazwiskiem, a można ją kupić w sklepie Tiffi. Część dochodu zostanie przeznaczona na cele charytatywne. Czy widać już brzuszek?

Małgorzata Rozenek – jak wygląda w czerwonej kurtce? Widać brzuszek?

Kurtka Lady M, którą ma na sobie, jest na sprzedaż w limitowanej edycji, a część dochodu trafi na konto fundacji MRM. Dostępne są w kolorze czerwonym i czarnym. Można je kupić za 899 złotych.

Małgosia we wspomnianej kurtce pozowała już kilka razy, zestawiając ją z różnymi dodatkami. Zachęca do kupna, mówiąc, że taka odzież wierzchnia pasuje do stylizacji eleganckich i sportowych.

Sama wygląda w puchówce świetnie. Obszerna kurtka z pewnością jest bardzo wygodna, wspaniale wygląda, a w razie potrzeby, można ukryć rosnący brzuszek.

Kurtka Lady M in red @tiffi_fashion. 100 zł z każdego kupionego egzemplarza zasili konto mojej fundacji, zajmującej się pomocą dla par borykających się z problemem niepłodności. Razem możemy więcej  – zachęca do kupna Małgosia.

Małgorzata Rozenek już wcześniej pisała na swoim Instagramie o celu sprzedaży kurtek Lady M:

Wraz z narodzinami Fundacji MRM, startuje projekt MRM&Tiffi w którym udział biorą moje dwa modele kurtki Lady M (błyszcząca czarna i czerwona)!
100zł ze sprzedaży każdej kurtki trafi na konto fundacji. Kurtki są wyjątkowe i jest ich tylko 350 sztuk z koloru. Każda ma swój certyfikat.
Zrób coś dla siebie i innych – ubierz się pięknie i pomagaj!

Teraz, kiedy już wiadomo, że spodziewa się trzeciego dziecka, nie ukrywa krągłości, ale piękna kurtka, zawsze się przyda, żeby osłonic powiększający się brzuch.

Zobacz: HOT: Małgorzata Rozenek w lateksie od pasa w dół. Zakochajcie się w tych białych kozakach! Nawet siostry Godlewskie przy niej wymiękają!


Małgorzata Rozenek czerwona kurtka Tiffi

Małgorzata Rozenek czerwona kurtka Tiffi

Małgorzata Rozenek czerwona kurtka Tiffi

Małgorzata Rozenek czerwona kurtka Tiffi

Małgorzata Rozenek czerwona kurtka Tiffi

Małgorzata Rozenek czerwona kurtka Tiffi

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×