Pobudka o świcie, kreatywne zabawy, odkrywanie świata – tak wygląda dzień Henia. Małgorzata Rozenek niczego nie ukryła przed fanami. Ale słodko!

Małgorzata Rozenek - dzień Henia

Małgorzata Rozenek - dzień Henia

Małgorzata Rozenek pokazała w relacji na Instagramie, jak wygląda dzień jej najmłodszego synka. Energia Henia jest zadziwiająca. Czym chłopiec się zajmuje do czasu, aż zaśnie?

Małgorzata Rozenek jest obecnie jedną z najpopularniejszych osób w polskim show-biznesie. Charyzma, talent i ogromna pracowitość zaprowadziły ją na sam szczyt. Wówczas przez przypadek spotkała się z Radosławem Majdanem. Poznali się podczas premiery filmu Mój Biegun. Po czasie okazało się, że ten wieczór był początkiem ich wspólnej drogi.

W 2016 roku wzięli ślub. Radosław znakomicie sprawdził się w roli ojczyma Tadeusza i Stanisława, czyli synów żony z jej drugiego małżeństwa z Jackiem Rozenkiem.

Dwa lata temu do rodziny dołączył Henryk. Maluch to wymarzone wspólne dziecko, o które Majdanowie bardzo długo się starali. Obecnie Henio jest centrum życia rodziny. Rozwija się na oczach internautów, bo oboje rodzice chętnie pokazują go w social mediach. Nie ma się co dziwić, ponieważ chłopiec jest słodki.

Małgorzata Rozenek właśnie pokazała, jak wygląda dzień jej najmłodszego synka.

Małgorzata Rozenek pokazała, jak wygląda dzień Henia

Małgorzata Rozenek po ślubie razem z synami zamieszkała w apartamencie swojego Radka Majdana. Małżonkowie mieli w planach budowę domu. Na razie jednak przerosła ich dokumentacja, co wstrzymało roboty.

Przerastają nas sprawy urzędowe i mimo iż prowadzi nam to osoba, która specjalizuje się w prawie budowlanym, to i tak jest teraz bardzo wiele różnych przepisów, które zostały wprowadzone całkiem niedawno, które komplikują, choć niby miały ułatwiać – zdradziła Małgosia w rozmowie z Party.

Póki co wynajmują wspaniałą willę, za którą płaca miesięcznie horrendalny czynsz, ale wygody są tego warte. Ostatnie tygodnie stały u nich pod znakiem przeprowadzki, ale teraz mogą w pełni korzystać z większej i wygodniejszej przestrzeni życiowej.

W ostatniej relacji na Instagramie Małgorzata pokazała, jak dzień spędza Henio. Maluch odkrył świetną zabawę, jaką jest otwieranie i zamykanie szafek. Korzysta z pokoiku pełnego zabawek i niezmiennie zadziwia mamę energią. Rozenek nie ukrywa, że jej synek budzi się wcześnie rano, a potem wszędzie go pełno. Na koniec kompilacji filmików wideo widzimy, jak zmęczony chłopiec zasypia.

Zajrzyjcie do naszej galerii.


Małgorzata Rozenek - dzień Henia

Małgorzata Rozenek - dzień Henia

Małgorzata Rozenek - dzień Henia

Małgorzata Rozenek - dzień Henia

Małgorzata Rozenek - dzień Henia

Małgorzata Rozenek - dzień Henia

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×